www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۳۹ 1394/03/30

آغاز تمرینات تیم ملی تکواندو در غياب سرمربی

دور جديد تمرينات تيم ملی تكواندوی ایران در حالی از از امروز به میزبانی مركز جهانی تكواندو آغاز می شود که سرمربی این تیم در برزیل مدرس کلاس آموزشی است. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، بیژن مغانلو سرمربی تیم ملی تکواندو که هفته گذشته برای تدريس در یک کلاس آموزشی راهی برزیل شده دوشنبه […]

دور جديد تمرينات تيم ملی تكواندوی ایران در حالی از از امروز به میزبانی مركز جهانی تكواندو آغاز می شود که سرمربی این تیم در برزیل مدرس کلاس آموزشی است.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، بیژن مغانلو سرمربی تیم ملی تکواندو که هفته گذشته برای تدريس در یک کلاس آموزشی راهی برزیل شده دوشنبه هفته جاری به تهران بازمی گردد. این در حالی است که تمرینات تیم ملی از امروز زیر نظر مهدی بی باک آغاز می شود.

محمد كاظمي، فرزان عاشورزاده، ابوالفضل يعقوبي، بهنام اسبقي، عليرضا نصرآزاداني، فرزاد ذوالقدري، مسعود حجي ‌زواره، سيد محمد رفيعي، مهرداد نورمحمدي، فرزاد عبدالهي، مهدي خدابخشي، مرتضي شيري و سجاد مرداني، تكواندوكاران دعوت شده به اردوي تيم ملي هستند.

با تصمیم کادر فنی و باتوجه به فرارسيدن ماه مبارك رمضان، هوگوپوشان در يك نوبت عصر از ساعت ۱۹:۳۰ و تا پيش از اذان مغرب و زمان افطار، تمرينات خود را انجام خواهند داد.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.