www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۵۸ 1398/12/11

آدامچوک باز هم حریف پروفسور تایلندی نشد!

پچپانومرونگ برای چهارمین بار از کمربند قهرمانی خود دفاع کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، رویداد GLORY 75 شنبه شب به میزبانی Central Studios شهر اُترخت هلند برگزار شد.

در تیتر مبارزات این مسابقات که نبرد بر سر عنوان قهرمانی دسته پر وزن (۶۵ کیلوگرم) گلوری بود، پچپانومرونگ کیاتموکائو مبارز تایلندی و مدافع عنوان قهرمانی به مصاف سِرهِی آدامچوک اوکراینی و قهرمان اسبق این دسته رفت و پس از پنج راند مبارزه این قهرمان تایلندی بود که با رای متحد داوران پیروز شد و برای بار سوم آدامچوک را مغلوب خود ساخت. پچ با این پیروزی چهارمین دفاع از کمربند قهرمانی خود را جشن گرفت.
در دیگر مبارزه مهم این مسابقات و از دسته فوق خروس وزن زنان (۵۵ کیلوگرم) انیسا مکسن قهرمان اسبق این دسته با جی وائن لی از کره جنوبی به مصاف هم رفتند که ضربات سنگین پای مکسن باعث آسیب دیدگی پای فایتر کره ای شد و او در راند دوم از ادامه مبارزه انصراف داد.
یکی از شگفتی های این رویداد زمانی رخ داد که هاروت گریگوریان قهرمان اسبق دسته ولترویت (۷۷ کیلوگرم) در مبارزه با جِیمی بِیتس انگلیسی نتیجه را واگذار کرد.


در پایان این رویداد هم از حریف بعدی بدر هاری رونمایی شد و او کسی نبود جز بنجامین آدگبویی رومانیایی چلنجر سابق عنوان قهرمانی. بدر و بنی ۳۱ خرداد ۹۹ و در مسابقات گلوری روتردام به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
به هر روی نتایج کامل رویداد GLORY 75 اُترخت بدین شرح می باشد:
مبارزات مقدماتی:
فوق خروس وزن زنان: لورِنا کِلِین (هلند) با رای متحد داوران از سد المیرا تینچورینا (روسیه) عبور کرد.
پر وزن: بووی زُنِوِلد (هلند) با رای متحد داوران بر آنتونیو کَمپوی (اسپانیا) پیروز شد.

مبارزات بخش سوپرفایت سریز:
پر وزن: وینسنت فوسکیانی (آلمان) با رای متحد داوران سی جون جین (کره جنوبی) را شکست داد.
سبک وزن: برونو گازانی (برزیل) با رای غیر متحد داوران بر محمد هِندوف (مراکش) چیره شد.
سبک وزن: گِریک بیلِه (فرانسه) با رای متحد داوران آرتور سالادیاک (لهستان) را مغلوب ساخت.
فوق خروس وزن زنان: انیسا مِکسِن (فرانسه) با ناک اوت فنی (آسیب دیدگی پای حریف) در راند دوم جی وائن لی (کره جنوبی) را شکست داد.
نیمه سنگین وزن: سِرگی ماسلوبویِف (لیتوانی) با ناک اوت فنی (ضربات مشت) در راند اول بر روئل مَنارت (هلند) برتری یافت.

مبارزات اصلی:
ولترویت: جِیمز بِیتس (انگلستان) با رای متحد داوران بر هاروت گریگوریان (ارمنستان) فائق آمد.
سبک وزن: تیجانی بزتاتی (مراکش) با ناک اوت فنی (آسیب دیدگی دست حریف) در راند دوم مایکل پالاندر (فرانسه) را از پیش رو برداشت.
میان وزن: یُسری بِلگاری (تونس) با ناک اوت فنی (پایان مبارزه توسط پزشک) در راند دوم جِیکوب استیبِن (آلمان) را شکست داد.
مبارزه عنوان قهرمانی دسته پر وزن: پچپانومرونگ کیاتموکائو (تایلند) با رای متحد داوران بر سرهی آدامچوک (اوکراین) را مغلوب ساخت.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.