www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۲۴ 1394/01/24

700 هزار امضا در دستان فرماندار توکیو، کاراته المپیکی می شود؟

اسپینوز رئیس فدراسیون جهانی کاراته WKF در یک سفر چهار روزه به ژاپن  با جمعی از مقامات سیاسی این کشور دیدار کرد. این ملاقاتها در راستای فعالیتهایی است که از چند ماه قبل شدت گرفته و با هدف ایجاد یک اجماع جهت ورود کاراته به بازیهای المپیک 2020 – که از قضا در توکیو برگزار […]

اسپینوز رئیس فدراسیون جهانی کاراته WKF در یک سفر چهار روزه به ژاپن  با جمعی از مقامات سیاسی این کشور دیدار کرد. این ملاقاتها در راستای فعالیتهایی است که از چند ماه قبل شدت گرفته و با هدف ایجاد یک اجماع جهت ورود کاراته به بازیهای المپیک 2020 – که از قضا در توکیو برگزار خواهد شد – صورت می پذیرد.

به گزارش “رزم نیوز” ، علاوه بر این ملاقاتها مراسمی نیز با حضور هزاران کاراته کای دبیرستانی که از سرتاسر توکیو به سالن ورزشگاه مرکزی توکیو آماده بودند برگزار شد. در این مراسم نمایندگان دانش آموزان کاراته کا طوماری که به امضای بیش از 700 هزار نفر در حمایت از کمپین راهیابی کاراته به المپیک رسیده بود را تقدیم آقای تاکاشیما رئیس مجمع قانونگذاری توکیو کردند. تاکاشیما هم طی سخنانی گفت من از طرف کل شهروندان توکیو قول می دهم که این طومار را به فرماندار آقای ماسوزوی تسلیم خواهم کرد.

ظاهرا علاوه بر دست اندرکاران فدراسیون جهانی کاراته و مسئولین کاراته ژاپن، مسئولان سیاسی ژاپن نیز مصمم هستند تا تابستان سال آینده میلادی و نشست کمیته بین المللی المپیک IOC که در آن درباره المپیک 2020 تصمیمگیری خواهد شد به تلاشها و پیگیرهای خود در جهت ورود کاراته به رقابتهای المپیک ادامه دهند.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
اعتبار بخشیدن به شخصیت‌ها و موقعیت‌های فیک در فضای مجازی، گاه به قیمت بردن آبروی یک کشور تمام می‌شود. مثل ماجرای دروغین «هالک ایرانی» که در نتیجه چند سال قهرمان‌سازی مجازی و ایجاد کاسبی پرسود در صنعت بلاگری، خیلی گران تمام شد.