www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۲۴ 1394/01/24

700 هزار امضا در دستان فرماندار توکیو، کاراته المپیکی می شود؟

اسپینوز رئیس فدراسیون جهانی کاراته WKF در یک سفر چهار روزه به ژاپن  با جمعی از مقامات سیاسی این کشور دیدار کرد. این ملاقاتها در راستای فعالیتهایی است که از چند ماه قبل شدت گرفته و با هدف ایجاد یک اجماع جهت ورود کاراته به بازیهای المپیک 2020 – که از قضا در توکیو برگزار […]

اسپینوز رئیس فدراسیون جهانی کاراته WKF در یک سفر چهار روزه به ژاپن  با جمعی از مقامات سیاسی این کشور دیدار کرد. این ملاقاتها در راستای فعالیتهایی است که از چند ماه قبل شدت گرفته و با هدف ایجاد یک اجماع جهت ورود کاراته به بازیهای المپیک 2020 – که از قضا در توکیو برگزار خواهد شد – صورت می پذیرد.

به گزارش “رزم نیوز” ، علاوه بر این ملاقاتها مراسمی نیز با حضور هزاران کاراته کای دبیرستانی که از سرتاسر توکیو به سالن ورزشگاه مرکزی توکیو آماده بودند برگزار شد. در این مراسم نمایندگان دانش آموزان کاراته کا طوماری که به امضای بیش از 700 هزار نفر در حمایت از کمپین راهیابی کاراته به المپیک رسیده بود را تقدیم آقای تاکاشیما رئیس مجمع قانونگذاری توکیو کردند. تاکاشیما هم طی سخنانی گفت من از طرف کل شهروندان توکیو قول می دهم که این طومار را به فرماندار آقای ماسوزوی تسلیم خواهم کرد.

ظاهرا علاوه بر دست اندرکاران فدراسیون جهانی کاراته و مسئولین کاراته ژاپن، مسئولان سیاسی ژاپن نیز مصمم هستند تا تابستان سال آینده میلادی و نشست کمیته بین المللی المپیک IOC که در آن درباره المپیک 2020 تصمیمگیری خواهد شد به تلاشها و پیگیرهای خود در جهت ورود کاراته به رقابتهای المپیک ادامه دهند.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.