www.khabarrazmavar.ir

در پایان انتخابی تیم ملی در سالن شهید کبگانیان

شناسه خبر : ۱۷:۴۸ 1395/12/02

۶ کاراته‌کای راه یافته به اردوی تیم ملی معرفی شدند

دومین مرحله مسابقات انتخابی تیم ملی جهت حضور در بازی‌های کشورهای اسلامی و قهرمانی آسیا در شرایطی امروز در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد که ۶ کاراته‌کا جواز حضور در مرحله اول اردوی آمادگی را بدست آوردند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، در پایان پیکارهای انتخابی تیم ملی کاراته بزرگسالان که امروز در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد، ۶۶ کاراته کا جواز حضور در مرحله اول اردو را دریافت کردند.

در این مسابقات که با قضاوت داوران رسمی فدراسیون و با حضور مسئولان فدراسیون و کادر فنی تیم ملی برگزار شد در پایان، در وزن ۵۵-کیلوگرم: میعاد یاری از البرز با ۲ پیروزی برابر وحید حسنی(۳-۲) و فرشاد کیانی(۲-۰) توانست نفر اول این وزن نام بگیرد.
محمد قاسمی که در اولین پیکار خود موفق شده بود فرشاد کیانی را با نتیجه ۷ بر ۵ شکست دهد به علت مصدومیت قادر به ادامه این پیکارها نشد.

در وزن ۶۰-کیلوگرم، عبدالله ولدی از کرمانشاه در یک روز خوب موفق شد با پیروزی ۴ بر ۲ مقابل محمد شایگان، ۵ به ۳ مقابل میثم ادهمی و ۳ بر صفر برابر محمد شهریاری نفر اول انتخابی های این وزن باشد.

در وزن ۶۷-کیلوگرم، رضا عنایتی از قائمشهر در ۲ پیکار مقابل امیرحسین سهرابی و هامون درفشی پور و با نتایج مشابه ۳ به یک موفق تر از حریفانش نشان داد تا راهی اردوی آمادگی شود.

در وزن ۷۵-کیلوگرم، ابراهیم حسن بیگی از البرز پس از اینکه در پیکار نخست ۵ بر یک نیما شافعی را شکست داد در پیکار مقابل آرش علی نژاد به نتیجه مساوی صفر- صفر رضایت داد تا با رای داوران برنده اعلام شود تا راه ورود به اردو برایش هموار شود.

در وزن ۸۴-کیلوگرم، محسن برخورداری از تهران، با پیروزی ۴ بر صفر مقابل محمدرضا گیلان پور، ۴ به ۳ مقابل یونس نوروزی و یک بر یک برابر عارف فرهای(برنده در هانتی) به عنوان نفر اول این وزن شناخته شد.

اما در وزن ۸۴+کیلوگرم، که بیشترین بازی تکراری را داشت این سجاد فرخی از مازندران بود که توانست با نتایج بهتر سر از اردوی آمادگی تیم ملی درآورد.

سجاد فرخی پس از اینکه در بازی اول ۵بر ۳ از هادی عرب شکست خورد در پیکار مقابل محمدمهدی قاهری ۲ بر صفر به پیروزی رسید، در بازی سوم هادی عرب را شکست داد(در حالی که مبارزه ۳ به ۳ بود هادی عرب به دلیل اخطار هانسوکو شد).

در ۳ بازی دیگر فرخی ابتدا به محمدمهدی قاهری ۳ بر ۲ باخت اما در ۲ مبارزه بعدی ۲ بر صفر و ۸ به ۱۰ قاهری و عرب را شکست داد.

با پایان یافتن پیکارهای دومین مرحله انتخابی نفرات برتر به همراه اعضای تیم ملی اعزامی به مسابقات جهانی ۲۰۱۶ اتریش و نفرات اول پیکارهای قهرمانی کشور رشت اردوی آماده سازی خود را از روز چهارشنبه ۴ اسفند در مجموعه ورزشی آزادی آغاز می کنند.

آخرین اخبار