www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 14:17 1400/06/07

19 بوکسور به اردوی تیم ملی دعوت شدند/ روش برگزاری انتخابی ها تشریح شد

سرمربی تیم ملی بوکس ضمن اعلام لیست دعوت شدگان به اردو، برنامه رقابت های انتخابی را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، علیرضا استکی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون بوکس در خصوص دور جدید تمرینات تیم ملی اظهار داشت: اولین اردوی ما پس از المپیک از روز 16 شهریور آغاز می شود و دعوت شدگان به اردو باید یک روز قبل از آغاز اردو در مجموعه ورزشی انقلاب (سالن بوکس حاج احمد ناطق نوری) خود را به سرپرست تیم آقای امیر واعظی معرفی کنند.

وی افزود: پس از بارها بازنگری در اعلام نفرات در نهایت به این نتیجه رسیدم که 19 بوکسور که ترکیبی از جوانها و باتجربه ها هستند را به اردو دعوت کنم، البته اولویت با بوکسورهای جوانتر است.

سرمربی تیم ملی بوکس ادامه داد: در برخی اوزان به معنای واقعی با خلاء مواجه هستیم و باید بوکسورهای کم نام و نشان را محک بزنیم به همین خاطر در هر اردو جدای از بوکسورهایی که دعوت می شوند، از مدعیان دو وزن به اسم دعوت می کنیم تا در رقابت‌های انتخابی درون اردویی حضور پیدا کنند.

وی در ادامه گفت: بوکسورهایی که در انتخابی شرکت می کنند پس از پایان رقابتهای هر وزن توسط کادرفنی ارزیابی می شوند و اگر کسی از نظرفنی و اخلاقی در شرایطی بود که نظر ما را جلب کند، در اردو باقی می ماند.

استکی تصریح کرد: بوکسورهای کم نام و نشان و جوان اصلا نا امید نباشند چون بسیاری از بوکسورهای باتجربه امروز نخستین تورنمنت رسمی بین المللی خود را در زمان سرمربیگری من تجربه کردند و مطمئن باشید حق را به حقدار می دهم البته اینها منوط به این این است که یک بوکسور در حد و اندازه های رقابت های جهانی باشد.

وی در پایان لیست 19 نفره تیم ملی را به شرح زیر اعلام کرد:
وزن 48 کیلوگرم: مهدی پرویزی
وزن 51 کیلوگرم: امید احمدی صفا و مسعود ریگی
وزن 60 کیلوگرم: دانیال شه بخش
وزن 63.5 کیلوگرم: اشکان رضایی و باقر فرجی
وزن 67 کیلوگرم: مسلم مقصودی و امیررضا شکاری
وزن 71 کیلوگرم: فرهاد مرادی و جواد زاده تراب
وزن 75 کیلوگرم: سید شاهین موسوی و مهدی سرباز
وزن 80 کیلوگرم: میثم قشلاقی
وزن 86 کیلوگرم: حسین دانشور و امین مجنوبی
وزن 92 کیلوگرم: طوفان شریفی و علی جمالی
وزن به اضافه 92 کیلوگرم: پوریا امیری و مجید جمشیدوند

شایان ذکر است این اسامی برای حضور مستقیم در اردوی اول تیم ملی هستند و لیست رقابت های انتخابی متفاوت با این اسامی خواهد بود که وزن به وزن در خصوص نفرات حاضر در انتخابی ها اظلاع رسانی خواهد شد.

آخرین اخبار

حسینی: در المپیک احساس تنهایی می‌کردم!
حسینی: در المپیک احساس تنهایی می‌کردم!
چهره المپیکی تکواندوی ایران و دارنده مدال نقره جهان و طلای بازی‌های آسیایی، با تمجید از سطح فنی بالای یوسف کرمی گفت: امیدوارم او به کادر فنی تیم ملی تکواندو اضافه شود.