www.khabarrazmavar.ir

برای حضور در رقابت‌های فینال گرندپری و جام جهانی 2016

شناسه خبر : ۱۵:۴۶ 1395/07/28

15 هوگوپوش به تیم ملی مردان دعوت شدند/ آغاز اردو از یکم آبان ماه

سرمربی تیم ملی تکواندوی کشورمان از 15 تکواندوکار برای حضور در رقابت‌های فینال گرندپری و جام جهانی 2016 دعوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات فینال جایزه بزرگ (گرند پری) و جام جهانی 19 و 20 آذرماه در شهر باکو آذربایجان برگزار می‌شود.

با اعلام بیژن مقانلو سرمربی تیم‌ملی تکواندوی کشورمان، آرمین هادی‌پور، فرزان عاشورزاده، ابوالفضل یعقوبی، بهنام اسبقی، مسعود حجی زواره، امید عمیدی، هدی خدابخشی، سجاد مردانی، سعید رجبی، حسین قربان‌زاده، پوریا عرفانیان، فرشید شفیع‌خانی، سیاوش فخرایی، حمیدرضا بیات و مرتضی شیری 15 تکواندوکار دعوت شده به اولین مرحله اردوی تیم‌ملی کشورمان هستند که از شنبه (یکم آبان‌ماه) تمرینات خود را آغاز می‌کنند.

مسابقات فینال گرندپری G8 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 80 امتیاز، 48 امتیاز و 28.8 امتیاز در سیستم رنکینگ المپیکی تعلق می‌گیرد.
همچنین مسابقات جام جهانی دارای گرید 2 (G2) است و به نفر اول هر وزن 20 امتیاز، نفر دوم 12 امتیاز و نفر سوم 7.20 امتیاز تعلق خواهد گرفت.

تکواندوکاران اعلام شده می‌بایست تا ساعت 16 روز جمعه (30مهرماه) در مرکز جهانی تکواندو حضور پیدا کرده و خود را به کادر فنی معرفی کنند.

آخرین اخبار

تلاش ۱۳ بوکسور برای رسیدن به رینگ جهانی
تلاش ۱۳ بوکسور برای رسیدن به رینگ جهانی
پنجمین مرحله از مسابقات انتخابی تیم ملی بوکس برگزار و در نهایت ۱۳ مشتزن در اردو باقی ماندند که از میان این نفرات، ترکیب نهایی برای حضور در رقابت‌های جهانی مشخص خواهد شد.