www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۲۰ 1393/11/04

10 بهمن، مبارزه احسان روزبهانی برای المپیکی شدن

بوکسور وزن 81- کیلوگرم ایران برای راهیابی به المپیک 2016 ریو تنها به یک پیروزی دیگر در بوکس حرفه‌ای نیاز دارد. به گزارش “رزم نیوز” ، دور چهارم مبارزات بوکس حرفه‌ای جهان جمعه 10 بهمن در صوفیه بلغارستان با حضور بهترین های جهان و زیر نظر فدراسیون جهانی بوکس آماتور برگزار خواهد شد که احسان روزبهانی، […]

بوکسور وزن 81- کیلوگرم ایران برای راهیابی به المپیک 2016 ریو تنها به یک پیروزی دیگر در بوکس حرفه‌ای نیاز دارد.

به گزارش “رزم نیوز” ، دور چهارم مبارزات بوکس حرفه‌ای جهان جمعه 10 بهمن در صوفیه بلغارستان با حضور بهترین های جهان و زیر نظر فدراسیون جهانی بوکس آماتور برگزار خواهد شد که احسان روزبهانی، بوکسور وزن 81- کیلوگرم ایران برای کسب سهمیه المپیک 2016 ریو به یک پیروزی دیگر نیاز دارد.

روزبهانی تابحال سه مبارزه در این رقابتها انجام داده است که به ترتیب در مبارزه اول نماینده ازبکستان را شکست داد و در مبارزه دوم مقابل بوکسور روسیه شکست خورد.

روزبهانی در سومین مبارزه خود مقابل “فرانسیس بودریکو” از فرانسه قرار گرفت و توانست پس از هشت راند مبارزه این حریف سرشناس خود را شکست دهد.

در پایان این مبارزه دو داور به ترتیب 56-54 و 56-55 به سود روزبهانی امتیاز دادند و یک داور هم 57-57 رای داد تا در نهایت بوکسور ایرانی برنده این مبارزه سخت باشد.

چهارمین مبارزه لژیونر بوکس ایران 10 بهمن ماه ساعت 21 به وقت محلی (22:30 به وقت تهران) با نماینده ای از جزیره موریس خواهد بود که در صورت پیروزی در این مبارزه به صورت مستقیم سهمیه المپیک 2016 ریو را کسب خواهد کرد.

بوکس حرفه‌ای جهان در هشت راند و با دعوت از بهترین‌های جهان با قوانین بوکس حرفه‌ای زیر نظر فدراسیون جهانی در بلغارستان برگزار می‌شود.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.