www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۳۳ 1394/06/27

‌با تصویب شورای المپیک آسیا/ کوراش وارد بازی‌های آسیایی شد

رشته ورزشی کوراش بصورت رسمی وارد بازی های آسیایی شد و از سال ۲۰۱۸ در جریان بازی های آسیایی اندونزی این رشته نیز برگزار خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، محمدرضا نصیرنژاد در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این خبر اظهار کرد: طی نشست شورای المپیک آسیا که در کشور ترکمنستان برگزار […]

رشته ورزشی کوراش بصورت رسمی وارد بازی های آسیایی شد و از سال ۲۰۱۸ در جریان بازی های آسیایی اندونزی این رشته نیز برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، محمدرضا نصیرنژاد در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این خبر اظهار کرد: طی نشست شورای المپیک آسیا که در کشور ترکمنستان برگزار شد، با ورود رشته ورزشی کوراش به بازی‌های آسیایی با رای قاطع موافقت شد و از این پس این رشته در بازی‌های آسیایی حضور خواهد داشت.

نایب رییس کنفدراسیون کوراش آسیا افزود: این رشته زیر نظر فدراسیون جودو اداره می‌شود و ایران در کوراش آقایان و بانوان جزو قدرت‌های آسیا به حساب می‌آید. قطعا حضور این رشته نقش مهمی در موفقیت هر چه بیشتر ورزش ایران در بازی‌های آسیایی خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: همچنین هر ۲ سال یک بار رقابت‌های قهرمانی آسیا در رشته کوراش ساحلی و داخل سالن این رشته نیز برگزار می‌شود.

رییس کمیته داوران فدراسیون جهانی کوراش در پایان گفت: همچنین در جلسه شورای المپیک آسیا مصوب شد بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ علاوه بر جاکارتا پایتخت اندونزی در یکی دیگر از شهرهای این کشور نیز برگزار شود.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار