www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۰۰ 1395/03/15

یک کرسی آسیایی در ورزش‌های رزمی به نام ایران ثبت شد

اولین دوره بازی‌های آسیایی جوانان (youth Asian games) در نوامبر سال 2017 در اندونزی برگزار خواهد شد و رشته‌های رزمی پنچاک سیلات، کاراته، تکواندو و ووشو بطور رسمی در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت. همچنین در بازی‌های آسیایی 2018 نیز پنچاکسیلات حضور دارد و شانس کسب 11 مدال را در بازی‌های آسیایی دارد. به گزارش […]

اولین دوره بازی‌های آسیایی جوانان (youth Asian games) در نوامبر سال 2017 در اندونزی برگزار خواهد شد و رشته‌های رزمی پنچاک سیلات، کاراته، تکواندو و ووشو بطور رسمی در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت. همچنین در بازی‌های آسیایی 2018 نیز پنچاکسیلات حضور دارد و شانس کسب 11 مدال را در بازی‌های آسیایی دارد.

به گزارش  پایگاه خبری رزم نیوز ، روز گذشته جلسه رسمی فدراسیون آسیایی پنچاکسیلات با حضور روسای کشورهای عضو در سنگاپور برگزار شد که در این جلسه همایون خرم به عنوان نایب رئیس آسیا و رئیس فدراسیون غرب آسیا انتخاب شد.

همچنین به پیشنهاد ایران و تصویب کلیه اعضا، کمیته ورزش بانوان فدراسیون آسیا تاسیس و سهیلا کیان آزاد به عنوان رئیس این کمیته در آسیا انتخاب شد. در جلسه فوق مقرر شد مسابقات قهرمانی آسیا، هر ساله و در 3 رده سنی برگزار و جلسات سالیانه مسئولان آسیا نیز در خلال مسابقات برگزار شود.

Tel-razmavar1

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار