www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۱۱ 1394/02/07

یک چینی سرمربی تیم ملی ووشو بانوان شد

فدراسیون ووشو هدایت تیم ملی بانوان را به دارنده دو مدال طلای جهان از چین سپرد. به گزارش “رزم نیوز” ، با منتفی شدن حضور “پانگ يان” سرمربی موفق تیم ملی ووشو بانوان ین فدراسیون از همان زمان مذاکرات خود را با  انجمن ووشوی چین آغاز کرد و در نهایت از میان چند مربی که از […]

فدراسیون ووشو هدایت تیم ملی بانوان را به دارنده دو مدال طلای جهان از چین سپرد.

به گزارش “رزم نیوز” ، با منتفی شدن حضور “پانگ يان” سرمربی موفق تیم ملی ووشو بانوان ین فدراسیون از همان زمان مذاکرات خود را با  انجمن ووشوی چین آغاز کرد و در نهایت از میان چند مربی که از سوی چینی ها معرفی شده بود  “ژانگ یو جیه” به عنوان سرمربی تیم بانوان ایران انتخاب و معرفی شد.

این چینی علاوه بر قهرمانی جهان و جام جهانی، از سال 2009 هدایت تیم استان خنان چین را برعهده داشته و قهرمانان زیادی را معرفی کرده است. وی هدایت تیم ووشوی جوانان و بزرگسالان بانوان ایران را برای حضور در مسابقات آسیایی چین و جهانی اندونزی برعهده خواهد داشت.

“ژانگ یو جیه” بامداد جمعه هفته جاری وارد تهران خواهد شد و  تا پایان مسابقات جهانی بزرگسالان با فدراسیون ووشو قرارداد دارد.

رقابت های قهرمانی جوانان آسیا مردادماه سال جاری در چین و مسابقات قهرمانی جهان بزرگسالان، آبان ماه در اندونزی برگزار می شود.

“پانگ یان” چینی  به مدت هفت سال هدایت تیم های جوانان و بزرگسالان زنان ایران را برعهده داشت و عملکرد خوبی را از خود برجای گذاشت اما پس از بازیهای آسیایی 2014 اینچئون و برای ادامه تحصیل به چین بازگشت.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.