www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۳۸ 1394/03/26

یونیورسیاد جهانی دانشجویان؛ ترکیب تیم تکواندو دانشجویان ایران کامل شد

با انتخاب نمایندگان دو وزن دوم و چهارم ترکیب تیم متخب تکواندو دانشجویان برای حضور در یونیورسیاد دانشجویان کامل شد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در حالی ترکیب تیم منتخب دانشجویان در شش وزن هفته گذشته مشخص شده بود عصر روز گذشته دیدارهای انتخابی دو وزن دوم و چهارم برگزار شد که در نهایت […]

با انتخاب نمایندگان دو وزن دوم و چهارم ترکیب تیم متخب تکواندو دانشجویان برای حضور در یونیورسیاد دانشجویان کامل شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در حالی ترکیب تیم منتخب دانشجویان در شش وزن هفته گذشته مشخص شده بود عصر روز گذشته دیدارهای انتخابی دو وزن دوم و چهارم برگزار شد که در نهایت جواد امیری در وزن دوم و وحید عیسی بیگلو در وزن چهارم جواز حضور در این دوره از مسابقات را کسب کردند.

آرمین هادی پور، سروش احمدی ، احمد خسرو فر ، سعید رجبی ، امید عمیدی و مهران عسگری نفراتی بودند که در رقابتهای انتخابی پنجشنبه گذشته به ترکیب اصلی راه پیدا کرده بودند.

تیم دختران کشورمان نیز با سه تکواندو کار در این مسابقات شرکت می کند.  فرزانه صاحبي، هانيه اخلاقي و اكرم خدابنده ۳ تكواندوكار اعزامي تيم ملي كشورمان به مسابقات دانشجويان جهان هستند که با هدایت مینو مداح به این مسابقات می روند.

رقابتهای تکواندو المپیک دانشجویان موسوم به یونیورسیاد طی روزهای ۱۹ تا ۲۳ تیرماه به میزبانی کره جنوبی در گوانگجو برگزار خواهد شد و تیم مردان ایران با ترکیب کامل و با هدایت سید نعمت خلیفه در این مسابقات به میدان خواهد رفت.

آخرین اخبار