www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۱۱ 1393/09/24

پیشنهاد بدهند قبول می‌کنم؛ سیدی: بیایم، خانه‌تکانی اساسی در کاراته انجام می‌دهم/تنش‌ها و مصیبت‌های کاراته زیاد شده!

رئیس فدراسیون که متولی کاراته است، باید برای خانواده بزرگ کاراته، پدری کند و در مقابل مسئولیتی که برعهده گرفته، پاسخگو نیز باشد. گزینه اصلی سرپرستی فدراسیون کاراته گفت: متاسفانه کاراته کشور شبیه یک کشتی طوفان زده است و به همین دلیل باید به ساحل امن نجات برسد. به گزارش “رزم نیوز” ، از وزارت ورزش و […]

رئیس فدراسیون که متولی کاراته است، باید برای خانواده بزرگ کاراته، پدری کند و در مقابل مسئولیتی که برعهده گرفته، پاسخگو نیز باشد.

گزینه اصلی سرپرستی فدراسیون کاراته گفت: متاسفانه کاراته کشور شبیه یک کشتی طوفان زده است و به همین دلیل باید به ساحل امن نجات برسد.

به گزارش “رزم نیوز” ، از وزارت ورزش و جوانان خبر می‌رسد که تغییر و تحولات در فدراسیون کاراته قطعی است و به احتمال بسیار زیاد، علیرضا سمندر در هفته جاری برکنار خواهد شد. جدی ترین گزینه برای جانشینی وی، مسعود سیدی رئیس پیشین کمیته داوران فدراسیون کاراته است.

مسعود سیدی در گفت‌وگو با خبرگزاری ایلنا، درخصوص احتمال منصوب‌شدن خود به عنوان سرپرست فدراسیون کاراته، خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله که این اتفاق نیفتد، چون قلبا دوست ندارم این مسئولیت به بنده واگذار شود، اما اگر به بنده تکلیف شود، آن را قبول می‌کنم.

عضو پیشین‌شورای‌داوری آسیا، در مورد وضعیت‌کنونی کاراته‌کشور اظهار داشت: متاسفم که بگویم کاراته‌ایران همچون یک کشتی طوفان زده است که دچار تنش‌ها و مصیبت های زیادی شده است. امیدوارم مسئولان‌ورزش فکری جدی به حال این ورزش اصیل کنند و این کشتی طوفان‌زده را به ساحل امن برسانند.

رئیس پیشین کمیته داوران فدراسیون کاراته همچنین یادآور شد: متاسفانه ما همیشه دنبال مقصر برای اتفاقات می‌گردیم، در حالیکه اگر کاراته امروز با مشکلات‌اساسی روبروست، همه مقصرند، اما این نکته مهم را نیز باید در نظر داشت که رئیس‌فدراسیون که متولی کاراته است، باید برای خانواده بزرگ کاراته، پدری کند و در مقابل مسئولیتی که برعهده گرفته، پاسخگو نیز باشد.

گزینه سرپرستی فدراسیون‌کاراته در پایان گفت: اگر سرپرست فدراسیون کاراته شوم، خانه‌تکانی اساسی در این ورزش انجام خواهم داد، چون باید جوابگوی خانواده بزرگ و شریف کاراته ایران باشم.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.