www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 21:19 1398/04/19

گیوه چی: سکه هایم را ندادند! / دیگر برای تیم ملی بازی نمی کنم

قهرمان سابق کیک بوکسینگ آسیا و جهان گفت: دیگر برای تیم ملی بازی نمی کنم و همه تمرکزم را بر روی مسابقات حرفه ای گذاشته ام.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، در دومین روز از هجدهمین دوره نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی، ” جمشید اصغرگیوه چی ” میهمان غرفه رزم آور بود.

وی ابتدا در مورد وضعیت خود خاطر نشان کرد: از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی هستم که به امید خدا پس از پایان تابستان، پایم را جراحی خواهم کرد.

وی در مورد برنامه های آینده خود اظهار داشت: بعد از عمل جراحی، تمریناتم را آغاز خواهم کرد تا در مسابقات حرفه ای شرکت کنم.

دارنده مدال نقره رقابت های جهانی ساواته با بیان این که دیگر برای تیم ملی بازی نخواهد کرد، ادامه داد: بعد از این همه مدال، متاسفانه وزارت ورزش سکه هایم را ندادند. البته قهرمانان رشته های دیگر مثل موای تای نیز با بی مهری مسئولان روبرو شدند.

گیوه چی در پایان، در مورد رزم آور گفت: شما کمتر قهرمانی را می توانید پیدا کنید که از حمایت های رزم آور بی بهره باشد. رزم آور یک رکن مهم در رسانه های رزمی کشور است و خیلی ها، موفقیت هایشان را مدیون این رسانه هستند.

آخرین اخبار

هروی: نداشتن پورشیب یا گنج‌زاده در المپیک بزرگترین درد کاراته ایران است
هروی: نداشتن پورشیب یا گنج‌زاده در المپیک بزرگترین درد کاراته ایران است
سرمربی تیم ملی کاراته با تاکید بر قابلیت‌های فنی ذبیح‌الله پورشیب و سجاد گنج‌زاده در رقابت برای کسب سهمیه المپیک، گفت: بزرگترین درد برای ما این است که نمی‌توانیم هر دوی آن‌ها را در المپیک داشته باشیم.