www.khabarrazmavar.ir

کاراته قهرمانی جهان - مادرید؛

شناسه خبر : ۱۴:۵۹ 1397/08/19

گنج‌زاده به نشان نقره دست یافت

کاراته کای سنگین وزن تیم ملی کشورمان با شکست برابر رقیب آلمانی خود به نشان نقره جهان دست پیدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سجاد گنج زاده کاراته کای سنگین وزن تیم ملی کشورمان که سه شنبه گذشته در روز نخست رقابتهای قهرمانی جهان با شکست همه رقبا به دیدار نهایی وزن ۸۴+ کیلوگرم راه پیدا کرده بود در مبارزه پایانی ۵ بر ۲ مقابل «جاناتان هورنه» از آلمان باخت و نقره گرفت.

وی با برتری برابر «عادلیت شادیکانوا» از قرقیزستان، «لوکا کاستا» از بلژیک، «برایان ایر» از ایالات،«آلپ ارسلان یامان اغلو» و «الکساندر پشیانتیس» از روسیه به مبارزه پایانی راه پیدا کرده بود.

این برای سومین دوره متوالی بود که گنج زاده به مبارزه نهایی رقابتهای قهرمانی جهان راه پیدا می کرد. وی در سال ۲۰۱۴ و مسابقات جهانی آلمان موفق به کسب مدال نقره شد و دوره قبل نیز در ۲۰۱۶ لینز اتریش نیز به نشان طلا دست یافت و ای دوره نیز نقره گرفت.

ذبیح الله پورشیب سرگروه تیم ملی کشورمان در وزن ۸۴- کیلوگرم به نشان برنز دست یافت تا اولین مدال کاراته ایران در این دوره از رقابتها با کسب کند.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.