www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۱۹ 1400/07/04

“گربه” اوکراینی در لندن جاشوا را زمین گیر کرد

اولکساندر اوسیک اوکراینی قهرمان سنگین وزن جهان شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از اسکای، اولکساندر اوسیک اوکراینی توانست با شکست آنتونی جاشوا در ورزشگاه تاتنهام لندن کمربند سنگین وزن انجمن جهانی بوکس را از آن خود کند.

جاشوا با ثبت ۲۱ ناک‌اوت در ۲۳ مسابقه رکورد بی‌نظیری در مسابقات بوکس حرفه‌ای جهان از خود به جای گذاشته شانس اول پیروزی در این مسابقه بود ولی برابر حریف اوکراینی خود غافلگیر شد.

داوران در نهایت با تصمیم قاطع ۱۱۷-۱۱۲/ ۱۱۶-۱۱۲/ ۱۱۵- ۱۱۳ اوسیک را برنده این جدال اعلام کردند که ۷۰ هزار تماشاگر داشت و همه منتظر بودند تا دفاع جاشوا از عنوان قهرمانی خود را ببینند.

اوسیک در سال ۲۰۱۹ وارد دسته سنگین وزن شد و شکست ناپذیر بوده است و در این مبارزه نیز قدرت و صلابت خود را با مشت های خود به رخ کشید.

این بوکسور شکست ناپذیر که ملقب به “گربه اوکراینی” است اکنون به رکورد ۱۹ برد از ۱۹ مبارزه رسیده است. او اولین بوکسور تاریخ است که در هر چهار سازمان بوکس قهرمان جهان شده‌است.

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.