www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۰:۰۷ 1394/03/12

کمیته فنی فدراسیون ورزش های رزمی تصویب کرد؛ روسای دو سبک ووینام و کیک بوکسینگ بین‌المللی تعلیق شدند

شورای کمیته فنی فدراسیون امروز تشکیل جلسه داد و در مهم‌ترین مصوبه خود اعضای شورا با اکثریت آرا رای به تعلیق روسای دو سبک ووینام و کیک بوکسینگ بین‌المللی دادند. به گزارش “پایگاه خبری رزم نیوز ، در این جلسه تخلفات این دو سبک که ورزشکاران آن بدون مجوز شورای برون مرزی راهی مسابقاتی در کشور […]

شورای کمیته فنی فدراسیون امروز تشکیل جلسه داد و در مهم‌ترین مصوبه خود اعضای شورا با اکثریت آرا رای به تعلیق روسای دو سبک ووینام و کیک بوکسینگ بین‌المللی دادند.

به گزارش “پایگاه خبری رزم نیوز ، در این جلسه تخلفات این دو سبک که ورزشکاران آن بدون مجوز شورای برون مرزی راهی مسابقاتی در کشور ترکیه (فستیوال هنرهای رزمی) شده بودند مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت مقرر شد روسای این دو سبک تعلیق و پرونده آن‌ها در اختیار کمیته انضباطی فدراسیون ورزش‌های رزمی قرار گیرد.

همچنین مقرر شد فعالیت این دو سبک زیر نظر فدراسیون ورزش‌های رزمی اداره شده تا در اسرع وقت سرپرستان جدیدی از سوی فدراسیون معرفی شوند.

ریاست سبک ووینام بر عهده خانم خطیبی و کیک بوکسینگ بین المللی بر عهده رضا آزرده است.

vovinam

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
اعتبار بخشیدن به شخصیت‌ها و موقعیت‌های فیک در فضای مجازی، گاه به قیمت بردن آبروی یک کشور تمام می‌شود. مثل ماجرای دروغین «هالک ایرانی» که در نتیجه چند سال قهرمان‌سازی مجازی و ایجاد کاسبی پرسود در صنعت بلاگری، خیلی گران تمام شد.