www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۴۴ 1393/08/16

کرمی: لیگ برتر تکواندو را با 7 تیم استارت می زنیم/ 4 ملی پوش وضعیت مشخصی ندارند

تیم‌های شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد، شهرداری اندیشه، استیل البرز، پاس قوامین ناجا، بانک شهر و مجتمع جوانه تیم‌های حاضر در لیگ برتر سال جاری تکواندو خواهند بود. رئیس سازمان لیگ فدراسیون تکواندو گفت: تا امروز حضور 7 تیم در لیگ برتر قطعی شده و به همین جهت مسابقات امسال را با همین تیم ها آغاز […]

تیم‌های شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد، شهرداری اندیشه، استیل البرز، پاس قوامین ناجا، بانک شهر و مجتمع جوانه تیم‌های حاضر در لیگ برتر سال جاری تکواندو خواهند بود.

رئیس سازمان لیگ فدراسیون تکواندو گفت: تا امروز حضور 7 تیم در لیگ برتر قطعی شده و به همین جهت مسابقات امسال را با همین تیم ها آغاز خواهیم کرد.

به گزارش “رزم نیوز” ، محمد کرمی در گفتگو با خبرگزاری ایلنا، در مورد لیگ برتر اظهار داشت: پس از رایزنی‌های فراوان و تحویل مدارک تیم های متقاضی، سرانجام حضور 7 تیم در لیگ برتر امسال قطعی شد. به این ترتیب تیم‌های؛ شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد، شهرداری اندیشه، استیل البرز، پاس قوامین ناجا، بانک شهر و مجتمع جوانه تیم‌های حاضر در لیگ برتر سال جاری خواهند بود.

وی با بیان این که این 7 تیم مدارک اولیه خود را به سازمان لیگ ارائه داده‌اند، گفت: این تیم‌ها لیست نفرات خود به همراه یک مربی و یک سرپرست را در سایت سازمان لیگ ثبت کرده‌اند. البته آنها تا دو روز دیگر فرصت دارند تا نفرات نهایی خود برای هفته‌ اول را قطعی و در سایت ثبت کنند.

رئیس سازمان لیگ تکواندو در مورد این که برخی از ملی‌پوشان کشورمان بدون تیم مانده اند و وضعیت مشخصی ندارند، تصریح کرد: آن طور که ما شنیده ایم سجاد مردانی، ابوالفضل یعقوبی و بهنام اسبقی با تیم شهرداری ورامین قرارداد بسته‌اند. فرزان عاشورزاده هم به تیم پاس قوامین ناجا پیوسته است. همچنین علیرضا نصر آزادانی و مهدی خدابخشی هم که فصل گذشته با تیم دانشگاه آزاد قرارداد داشتند باید قرارداد جدید خود را دوباره ثبت کنند که فعلا این کار انجام نشده است.

کرمی در پایان به منحل شدن تیم شرکت ملی حفاری ایران اشاره کرد و گفت: در بین نفرات این تیم، مسعود حجی زواره و فرزاد عبداللهی دو ملی‌پوش این تیم فعلا بدون تیم مانده اند و وضعیت مشخصی ندارند.

آخرین اخبار