www.khabarrazmavar.ir

جودو قهرمانی نوجوانان آسیا؛

شناسه خبر : ۱۵:۴۳ 1398/05/06

کرجی سومین نقره را کسب کرد/ ایران در مکان ششم آسیا

جودوکار سنگین وزن تیم ملی ایران با قبول شکست مقابل رقیب کره ای به نشان نقره دست یافت تا ایران در مکان ششم آسیا قرار بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سعید کرجی ونوشی در مبارزه نهایی وزن ۹۰+ کیلوگرم برابر «مون گیسئون» از کره جنوبی شکست خورد و نقره گرفت. وی برای رسیدن به دیدار نهایی «آشیروف» از ترکمنستان «شکوربایکوف» از قزاقستان و «یاش قنگاس» از هند را در ضربه فنی کرده بود.

بنابراین پرونده تیم ملی نوجوانان ایران در این دوره از مسابقات با سه مدال نقره سعید کرجی ونوشی، ابوالفضل عیسی زایی و رامین احمدزاده در این مسابقات بسته شد. علی همتی فر، غلامرضا کشتکار، محمد برخورداری، مرضیه کمائی، مارال مردانی و سایان چگینی هم توفیقی در کسب مدال نداشتند.

تیم ملی ایران با این نتیجه عنوان ششم را در بخش مردان کسب کرد. قزاقستان با سه طلا، یک نقره و چهار برنز قهرمان شد. قرقیزستان با دو طلا یک نقره و یک برنز در جای دوم ایستاد و چین تایپه با یک طلا، سه نقره و یک برنز سوم شد. کره جنوبی و تاجیکستان نیز بالاتر از ایران عناوین چهارم و پنجم را کسب کردند.

در مجموع دختران و پسران هم بعد از قزاقستان، چین تایپه، کره جنوبی قرقیزستان، کره شمالی، هند و تاجیکستان، ایران هشتم شد.

مسابقات جودو نوجوانان قهرمانی آسیا با حضور ۱۵۹ جودوکار از ۱۷ کشور به میزبانی چین تایپه به مدت دو روز برگزار شد.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.