www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۲۹ 1393/11/01

کاپ جاده ابریشم؛ از چین تا سرزمین پارس!

پس از برگزاری موفقیت آمیز اولین دوره مسابقات “کاپ جاده ابریشم”، فدراسیون بین المللی موی تای آماتور IFMA خبر از برگزاری دومین دوره این مسابقات در سال 2015 داده است. به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، جاده ابریشم برای 1700 سال بزرگترین مسیر بازرگانی دنیا محسوب می شد که از بخش های مختلفی از آسیا […]

پس از برگزاری موفقیت آمیز اولین دوره مسابقات “کاپ جاده ابریشم”، فدراسیون بین المللی موی تای آماتور IFMA خبر از برگزاری دومین دوره این مسابقات در سال 2015 داده است.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، جاده ابریشم برای 1700 سال بزرگترین مسیر بازرگانی دنیا محسوب می شد که از بخش های مختلفی از آسیا ازجمله ایران، هند، چین و … عبور می کرده است. از این جهت “کاپ جاده ابریشم” را باید یک رویداد بزرگ فرهنگی – ورزشی به حساب آورد.

در راستای هماهنگی بین برگزارکنندگان این رویداد، جمعی از مسئولان فدراسیون بین المللی IFMA با مسئولین فدراسیون هنرهای رزمی، بوکس و موی تای ازبکستان که به عنوان بخشی از جاده ابریشم باستانی مرحله نهایی مسابقات را میزبانی خواهد کرد با هم در بانکوک تایلند ملاقات کردند.

مسئولان ازبکستانی در این دیدار جهت هماهنگی بیشتر و تبادل فرهنگی، پیشنهاد برگزاری یک کنفرانس دیگر با حضور همه کشورهای حاضر در مسیر جاده ابریشم در تاشکند – ازبکستان را نیز مطرح کرده اند.

هنوز اطلاعات بیشتری از تاریخ دقیق و نحوه برگزاری این کاپ اعلام نشده است.

IMG_20150120_173110-300x225

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.