www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۰۷ 1393/10/27

کانديداي رياست فدراسيون ورزش هاي رزمي: براي حمايت از باشگاه‌ها و مربيان رزمي برنامه‌ داريم

منصور عبدي، کانديد رياست فدراسيون ورزش هاي رزمي سازماندهي سازمان ليگ منظم و جذب حاميان مالي براي سبک هاي مختلف را از جمله مهمترين برنامه هاي خود دانست. به گزارش “رزم نیوز” ، عبدی اظهار داشت: مربی، ورزشکار، باشگاه دار نباید به فکر تامین منابع مالی باشد. باید شرایط جذب حامیان مالی و اسپانسرها در […]

منصور عبدي، کانديد رياست فدراسيون ورزش هاي رزمي سازماندهي سازمان ليگ منظم و جذب حاميان مالي براي سبک هاي مختلف را از جمله مهمترين برنامه هاي خود دانست.

به گزارش “رزم نیوز” ، عبدی اظهار داشت: مربی، ورزشکار، باشگاه دار نباید به فکر تامین منابع مالی باشد. باید شرایط جذب حامیان مالی و اسپانسرها در سبک های مختلف فراهم شود و این با تغییر نگاه رسانه ملی به ورزش های رزمی ایجاد می‌ شود.

عبدی به نقش رسانه ملی در توسعه ورزش های رزمی اشاره کرد و گفت: رسانه ها به ویژه رسانه ملی نقش بسزایی در جلب حمایت خانواده ها، تنویر افکار عمومی و جذب حامیان مالی در این رشته دراند، بی شک اگر نگاه صداوسیما نسبت به رشته های رزمی عوض شود و ورزش های رزمی سهم بیشتری از برنامه های صداوسیما داشته باشند، مثل والیبال و کشتی شاهد رشد و پیشرفت بیش از پیش سبک های مختلف رزمی خواهیم بود.

مربی تیم‌ملی جوجیتسو خاطرنشان کرد: وقتی خانواده ها نگاه متفاوت و ویژه ای به سالن های رزمی داشته باشند بی شک قهرمانان بیشتری از این سال ها به جهان معرفی می‌ شوند و با استعدادیابی و جهت دهی به استعدادها می‌ توان در میادین جهان غرورآفرین ظاهر شد.

کاندید ریاست فدراسیون ورزش های رزمی مربیان را عمود خیمه ورزش های رزمی خواند و گفت: بی شک با همه سختی ها و مصائب و کمبود امکانات رشد فعلی و جایگاه ارزشمند ورزش های رزمی ایران در جهان را مدیون مربیان هستیم که بی ادعا و خالصانه در سراسر کشور بار سنگین توسعه ورزش های رزمی را در کنار باشگاه های خصوصی بر دوش می‌ کشند.

عبدی حمایت از مربیان و باشگاه های خصوصی را از جمله برنامه های راهبری فدراسیون در آتیه خواند و گفت: اگر جامعه ورزش های رزمی به من و برنامه های من اعتماد کند در خصوص حمایت کاربردی از باشگاه های ورزشی برنامه خاص دارم و تمام توان و پتانسیل خود را برای ارتقا سطح کمی و کیفی باشگاه ها و حمایت از مربیان سازنده سراسر کشور به کار خواهم برد.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.