www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۲۵ 1394/02/02

کاراته کاهای ملی پوش به اردو می روند

دور جدید تمرینات تیم ملی کاراته در غیاب ملی پوشان اعزامی به جام باشگاههای آسیا از شنبه هفته آینده آغاز می شود. به گزارش “رزم نیوز” ، تیم ملی کاراته که برای حضور در رقابتهای قهرمانی جهان آماده می شود مرحله جدید از تمرینات خود را از ۵ اردیبهشت ماه آغاز می کنند. در این بین […]

دور جدید تمرینات تیم ملی کاراته در غیاب ملی پوشان اعزامی به جام باشگاههای آسیا از شنبه هفته آینده آغاز می شود.

به گزارش “رزم نیوز” ، تیم ملی کاراته که برای حضور در رقابتهای قهرمانی جهان آماده می شود مرحله جدید از تمرینات خود را از ۵ اردیبهشت ماه آغاز می کنند. در این بین ملی‌پوشانی که به همراه دانشگاه آزاد راهی تاشکند می شوند تا در دومین دوره جام باشگاههای آسیا به روی تاتامی بروند در این اردو غایب هستند.

مجيد حسن نيا، محمد خادم رضايي، ميعاد ياري، امير مهدي زاده، هامون درفشي پور، محمد شهرياري ،سعيد احمدي، حسين سمندر، امير حسين موسوي پور، محمد رضا غروبي، بهمن عسگري، ابراهيم حسن بيگي، سعيد فرخي، حامد مرادي ،ذبيح اله پورشيب، كيوان بابان، يونس نوروزي، احسان حيدري، منصور حسن بيگي ،سجاد گنج زاده، ايمان سنچولي، مازيار الهامي و موسي گنج زاده نفرات دعوت شده به این اردو می باشند.

بر اساس اعلام فدراسیون كاراته كاها ساعت ۶ بعدازظهر روز شنبه وارد اردو مي شوند تا تمرينات آماده سازي را پشت سر گذارند. در اين اردو كه تا روز چهارشنبه ۹ ارديبهشت ماه ادامه خواهد داشت نفرات ذيل حضور دارند.

چهاردهمين دوره مسابقات قهرماني آسيا  ۱۲ تا ۱۶ شهريور ماه در يوكوهاماي ژاپن برگزار مي شود.

آخرین اخبار