www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۳:۴۶ 1393/08/16

کاراته قهرمانی جهان ؛ کومیته تیمی بانوان ایران حذف شد

تیم ملی کاراته بانوان ایران در سومین دیدار خود در بخش کومیته تیمی رقابتهای قهرمانی جهان نتیجه را به اسپانیا واگذار کردند و با نرسیدن این تیم به فینال ، بانوان کشورمان از دور مسابقات حذف شدند. به گزارش “رزم نیوز” ، در ادامه رقابتهای بخش کومیته تیمی مسابقات قهرمانی جهان و در بخش بانوان تیم کشورمان با […]

تیم ملی کاراته بانوان ایران در سومین دیدار خود در بخش کومیته تیمی رقابتهای قهرمانی جهان نتیجه را به اسپانیا واگذار کردند و با نرسیدن این تیم به فینال ، بانوان کشورمان از دور مسابقات حذف شدند.

به گزارش “رزم نیوز” ، در ادامه رقابتهای بخش کومیته تیمی مسابقات قهرمانی جهان و در بخش بانوان تیم کشورمان با ترکیب دوستی ، زنگنه ، عباسعلی ، چالاکی و علیپور کار خود را با پیروزی یک بر صفر در برابر کلمبیا آغاز کرد و سپس به مصاف اسلوونی رفت و دو بر صفر صاحب پیروزی شد.

تیم بانوان کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی برای دیدار با اسپانیا بر روی تاتامی صف آرایی کرد که در نهایت دو بر يک نتیجه را واگذار کرد. اسپانیا هم در مبارزه بعدی خود یونان را شکست داد و به نیمه نهایی راه يافت ولی در پیکار با مصر بازنده شد و از رسیدن به فینال بازماند تا تیم ملی بانوان ایران علی رغم شایستگی از دور مسابقات کنار برود.

بیست و دومین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی جهان چهارشنبه هفته گذشته با حضور 887 کاراته کا از 116 کشور به میزبانی آلمان در برمن آغاز و تا روز یکشنبه ادامه خواهد داشت.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.