www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۰۹ 1393/08/17

کاراته قهرمانی جهان ؛ امیرمهدیزاده به مدال برنز دست يافت

کاراته کای وزن 60- کیلوگرم تیم ملی کشورمان با برتری مقابل نماینده اوکراین صاحب مدال برنز رقابتهای قهرمانی جهان شد. روز چهارم از بیست دومین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی جهان با انجام مبارزات رده بندی در شهر برمن آغاز شد که نماینده وزن 60- کیلوگرم کشورمان در جدال با “ویتالی سمنتسوف” از اکراین صاحب برتری شد […]

کاراته کای وزن 60- کیلوگرم تیم ملی کشورمان با برتری مقابل نماینده اوکراین صاحب مدال برنز رقابتهای قهرمانی جهان شد.

روز چهارم از بیست دومین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی جهان با انجام مبارزات رده بندی در شهر برمن آغاز شد که نماینده وزن 60- کیلوگرم کشورمان در جدال با “ویتالی سمنتسوف” از اکراین صاحب برتری شد و به نشان برنز دست يافت.

به گزارش “رزم نیوز” امیر مهدیزاده در پنجشنبه مبارزات خود را برگزار کرد که پس از استراحت در دور نخست، “الکساندر هیمانن” از آلمان را 5 بر 2 ،  “مارتینز” از ونزوئلا  را 4 بر 2، “اورگاس ارفیفی” از آلبانی را 2 بر صفر شکست داد. وی در مرحله یک‌چهارم نهایی مقابل نماینده هلند 3 بر 2  بازنده شد و به گروه بازنده رفت. وی در جدال برای کسب مدال برنز ابتدا “لی” از کره‌جنوبی یک بر صفر شکست داد و به دیدار رده‌بندی راه يافت.

در رقابتهای امروز و در وزن 84-کیلوگرم، ذبیح‌الله پورشیب دیگر نماینده کشورمان برای کسب مدال برنز با حریفی از مصر روبرو می‌شود. ضمن اینکه در وزن 68+کیلوگرم بانوان حمیده عباسعلی و 84+ کیلوگرم مردان سجاد گنج‌زاده در جدال برای کسب مدال طلا، به ترتیب به مصاف حریفانی از مصر و ترکیه خواهند رفت.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.