www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۰۹ 1393/08/17

کاراته قهرمانی جهان ؛ امیرمهدیزاده به مدال برنز دست يافت

کاراته کای وزن 60- کیلوگرم تیم ملی کشورمان با برتری مقابل نماینده اوکراین صاحب مدال برنز رقابتهای قهرمانی جهان شد. روز چهارم از بیست دومین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی جهان با انجام مبارزات رده بندی در شهر برمن آغاز شد که نماینده وزن 60- کیلوگرم کشورمان در جدال با “ویتالی سمنتسوف” از اکراین صاحب برتری شد […]

کاراته کای وزن 60- کیلوگرم تیم ملی کشورمان با برتری مقابل نماینده اوکراین صاحب مدال برنز رقابتهای قهرمانی جهان شد.

روز چهارم از بیست دومین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی جهان با انجام مبارزات رده بندی در شهر برمن آغاز شد که نماینده وزن 60- کیلوگرم کشورمان در جدال با “ویتالی سمنتسوف” از اکراین صاحب برتری شد و به نشان برنز دست يافت.

به گزارش “رزم نیوز” امیر مهدیزاده در پنجشنبه مبارزات خود را برگزار کرد که پس از استراحت در دور نخست، “الکساندر هیمانن” از آلمان را 5 بر 2 ،  “مارتینز” از ونزوئلا  را 4 بر 2، “اورگاس ارفیفی” از آلبانی را 2 بر صفر شکست داد. وی در مرحله یک‌چهارم نهایی مقابل نماینده هلند 3 بر 2  بازنده شد و به گروه بازنده رفت. وی در جدال برای کسب مدال برنز ابتدا “لی” از کره‌جنوبی یک بر صفر شکست داد و به دیدار رده‌بندی راه يافت.

در رقابتهای امروز و در وزن 84-کیلوگرم، ذبیح‌الله پورشیب دیگر نماینده کشورمان برای کسب مدال برنز با حریفی از مصر روبرو می‌شود. ضمن اینکه در وزن 68+کیلوگرم بانوان حمیده عباسعلی و 84+ کیلوگرم مردان سجاد گنج‌زاده در جدال برای کسب مدال طلا، به ترتیب به مصاف حریفانی از مصر و ترکیه خواهند رفت.

آخرین اخبار

وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
اعتبار بخشیدن به شخصیت‌ها و موقعیت‌های فیک در فضای مجازی، گاه به قیمت بردن آبروی یک کشور تمام می‌شود. مثل ماجرای دروغین «هالک ایرانی» که در نتیجه چند سال قهرمان‌سازی مجازی و ایجاد کاسبی پرسود در صنعت بلاگری، خیلی گران تمام شد.