www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۴۳ 1394/06/24

کاراته غرب آسیا – امارات؛ حمیده عباسعلی به مدال طلا رسید/ هت تریک کاراته ایران در کسب طلا

تیم منتخب کاراته تهران که به نمایندگی از کاراته ایران در رقابتهای غرب آسیا شرکت کرده موفق شد به سومین مدال خود در این مسابقات دست پیدا کند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ،رقابت‌های کاراته غرب آسیا  دوشنبه ۲۳ شهریور ماه به میزبانی امارات آغاز شده است که تیم منتخب بانوان استان تهران به سومین […]

تیم منتخب کاراته تهران که به نمایندگی از کاراته ایران در رقابتهای غرب آسیا شرکت کرده موفق شد به سومین مدال خود در این مسابقات دست پیدا کند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ،رقابت‌های کاراته غرب آسیا  دوشنبه ۲۳ شهریور ماه به میزبانی امارات آغاز شده است که تیم منتخب بانوان استان تهران به سومین مدال طلای خود توسط حمیده عباسعلی دست پیدا کرد

عباسعلی در  وزن ۶۸+ کیلوگرم تیم ملی کاراته بانوان با شکست نماینده امارات بازهم طلایی شد. در این رقابت‌ها سه نماینده در وزن ۶۸+ کیلوگرم حضور داشتند.

این تیم روز گذشته نیز دو مدال طلا کسب کرده بود. در کاتای انفرادی، ندا رضایی ابتدا حریفی از اردن را برد و در فینال  کاتاروی امارات را شکست داد و طلا گرفت. در کاتای تیمی هم تهرانی با ترکیب پروانه و سودابه قاسمی و مهناز آخوندزاده پس از پیروزی بر اردن و امارات صاحب مدال طلا شد.

آخرین اخبار