www.khabarrazmavar.ir

با تصمیم عجیب اتحادیه آسیا؛

شناسه خبر : ۱۴:۳۷ 1398/04/27

کاراته‌کا ایران از جدول مسابقات قهرمانی آسیا کنار گذاشته شد

اتحادیه کاراته آسیا براساس محرومیتی که بعد از بازیهای آسیایی برای نماینده کاراته ایران در نظر گرفته بود، وی را از لیست مسابقات خارج کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مراسم قرعه کشی رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا در حالی به پایان رسید که نماینده وزن ۶۷- کیلوگرم از لیست مسابقات خارج شده بود.

پیگیری خبرنگار مهر به این نتیجه رسید که امیر مهدیزاده در جریان بازیهای آسیا ۲۰۱۸ جاکارتا به دلیل اینکه در روی سکوی توزیع مدال‌ها برای یک لحظه مدال خود را از گردن خارج کرد از سوی اتحادیه آسیا یکسال محروم از حضور در مسابقات شده بود. بعد از پایان این بازی ها رایزنی مسئولان فدراسیون کاراته به لغو این حکم منتج شد.

بر همین اساس هم مهدیزاده در یکسال گذشته در کلیه مسابقات معتبر زیر نظر فدراسیون جهانی از جمله کاراته وان ها شرکت کرد. اما در این مسابقات اتحادیه کاراته آسیا بر اساس همان حکم محرومیت نام وی را از جدول خارج کرده است.

سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون و جواد سلیمی رئیس کمیته داوران فدراسیون در حال رایزنی برای رفع این مشکل هستند.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.