www.khabarrazmavar.ir

اجبار حضور در قرنطینه؛

شناسه خبر : 17:43 1399/01/21

کاراته‌کا المپیکی ایران مشکوک به «کرونا» شد

سجاد گنج‎زاده که سهمیه‌اش برای مسابقات کاراته المپیک توکیو قطعی شده به دلیل مشکوک بودن به ابتلا به ویروس کرونا تحت درمان ویژه فدراسیون پزشکی ورزشی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، امیرعباس لشگری عضو ستاد مقابله با کرونا در ورزش و رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کاراته گفت: به محض اینکه اطلاع یافتیم سجاد گنج زاده از ناحیه قفسه سینه احساس درد دارد بلافاصله اقدامات تشخیصی و بالینی را برای او انجام دادیم. در این رابطه سی تی اسکن ریه از او به عمل آمد که خوشبختانه مشکلی نداشت و تست کرونا نیز از ایشان گرفته شد.

وی ادامه داد: قرار است تا سه روز دیگر پاسخ این تست نیز اعلام بشود. همچنین به جهت اطمینان خاطر بیشترتست سطح اکسیژن خون، فشار خون و نوار قلب نیز انجام شد که از این نظر هم مشکلی وجود نداشت.

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کاراته تاکید کرد: از همسر آقای گنج زاده نیز سی تی اسکن و تست کرونا گرفته شد چرا که یکی از بستگان ایشان مشکوک به کرونا بوده است، در نتیجه از آقای گنج‌زاده خواستیم فعلا به اتفاق همسر در قرنطینه خانگی باشند تا پاسخ تست ها مشخص شود.

عضو ستاد مقابله با کرونا در ورزش تصریح کرد: با توجه به اقدامات تشخیصی جای نگرانی وجود ندارد اما بهترین گزینه قرنطینه خانگی و مراقبت  از ایشان است. از طرفی با توجه به اینکه گنج زاده در روزهای گذشته در یک اقدام تحسین برانگیز با همراهی پهلوانان کشتی از جمله کمیل قاسمی و حسن رحیمی به یاری خانواده های کم بضاعت شتافته است، از او خواستیم که فعلا این کار خیرخواهانه را از طریق دوستانش پیگیری کند.

آخرین اخبار

روش تمرینی کار با کیسه بوکس
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
اکثر رزمی کاران، به ویژه کارشناسان و مربیان، روی انجام تمرینات با کیسه بوکس، اهمیت فراوانی می دهند. حال رشته یا هنر رزمی شان هر چه می خواهد باشد، از MMA گرفته تا کیک بوکسینگ، موآی تای و یا بوکس انگلیسی، کیسه بوکس یکی از اصلی ترین و در عین حال مهمترین تجهیزات رزمی در جهت پیشرفت رزمی کار محسوب می گردد.