www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۳۹ 1394/01/19

کادر فنی تیم ملی ووشو جوانان معرفی شد

فدراسیون ووشو اعضای کادر فنی تیم ملی جوانان را برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا در دو بخش بانوان و مردان معرفی کرد. به گزارش “رزم نیوز” ، رقابت های ووشوی قهرمانی جوانان آسیا طی روزهای 12 الی 19 مردادماه به میزبانی چین و در دو بخش مردان و زنان برگزار خواهد شد. که تیم ملی […]

فدراسیون ووشو اعضای کادر فنی تیم ملی جوانان را برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا در دو بخش بانوان و مردان معرفی کرد.

به گزارش “رزم نیوز” ، رقابت های ووشوی قهرمانی جوانان آسیا طی روزهای 12 الی 19 مردادماه به میزبانی چین و در دو بخش مردان و زنان برگزار خواهد شد. که تیم ملی ایران با ترکیبی کامل در هر دو بخش بانوان و آقایان در این مسابقات شرکت می کند.

بر همین اساس فدراسیون ووشو پس از بررسی های لازم اعضای کادر فنی تیم جوانان کشورمان در دو بخش مردان و زنان را مشخص کردند. رامین موحدنیا به عنوان سرمربی هدایت این تیم را برعهده خواهد داشت و  امیر اوجاقی به حسین محمدزاده کادر فنی را در بخش ساندا تشکیل می دهند.

علیرضا بهرمن و بهروز گلی هم هدایت تیم تالو را برعهده دارند و در بخش بانوان راضیه طهماسبی در بخش ساندا و مریم معماری در بخش تالو فعالیت خواهند کرد.

اردوی آماده سازی تیم ووشوی جوانان ایران به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا از اول اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.