www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۳۹ 1394/01/19

کادر فنی تیم ملی ووشو جوانان معرفی شد

فدراسیون ووشو اعضای کادر فنی تیم ملی جوانان را برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا در دو بخش بانوان و مردان معرفی کرد. به گزارش “رزم نیوز” ، رقابت های ووشوی قهرمانی جوانان آسیا طی روزهای 12 الی 19 مردادماه به میزبانی چین و در دو بخش مردان و زنان برگزار خواهد شد. که تیم ملی […]

فدراسیون ووشو اعضای کادر فنی تیم ملی جوانان را برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا در دو بخش بانوان و مردان معرفی کرد.

به گزارش “رزم نیوز” ، رقابت های ووشوی قهرمانی جوانان آسیا طی روزهای 12 الی 19 مردادماه به میزبانی چین و در دو بخش مردان و زنان برگزار خواهد شد. که تیم ملی ایران با ترکیبی کامل در هر دو بخش بانوان و آقایان در این مسابقات شرکت می کند.

بر همین اساس فدراسیون ووشو پس از بررسی های لازم اعضای کادر فنی تیم جوانان کشورمان در دو بخش مردان و زنان را مشخص کردند. رامین موحدنیا به عنوان سرمربی هدایت این تیم را برعهده خواهد داشت و  امیر اوجاقی به حسین محمدزاده کادر فنی را در بخش ساندا تشکیل می دهند.

علیرضا بهرمن و بهروز گلی هم هدایت تیم تالو را برعهده دارند و در بخش بانوان راضیه طهماسبی در بخش ساندا و مریم معماری در بخش تالو فعالیت خواهند کرد.

اردوی آماده سازی تیم ووشوی جوانان ایران به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا از اول اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.