www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 20:30 1393/12/24

چهارمین پیروزی هم به دست آمد؛ درخشش بن ایل داریوش ادامه دارد

بن ایل داریوش فایتر ایرانی الاصل مسابقات UFC که به نوعی موفق ترین نماینده برای ایرانی های طرفدار این مسابقات  محسوب می شود دیشب در آخرین مبارزه خود در چهارچوب رقابتهای UFC-185 مقابل درون کروکشنک Daron Cruickshank آمریکایی به پیروزی رسید. به گزارش “رزم نیوز” ، بن ایل که در راند اول نیز موفق تر […]

بن ایل داریوش فایتر ایرانی الاصل مسابقات UFC که به نوعی موفق ترین نماینده برای ایرانی های طرفدار این مسابقات  محسوب می شود دیشب در آخرین مبارزه خود در چهارچوب رقابتهای UFC-185 مقابل درون کروکشنک Daron Cruickshank آمریکایی به پیروزی رسید.

به گزارش “رزم نیوز” ، بن ایل که در راند اول نیز موفق تر از حریف عمل کرده بود نهایتا در راند دوم موفق شد با سابمیشن او را وادار به تسلیم کند. این چهارمین پیروزی داریوش در UFC است. بن ایل امیدوار است امسال بتواند جزو 10 فایتر اول وزن خود باشد و به نظر می رسد رسیدن به این مهم برای او دور از دسترس نیست.

جدای این، مهم ترین مبارزه دیشب مبارزه بر سر کمربند قهرمانی سبک وزن بود که در آن رافائل برزیلی با تصمیم داوران مقابل آنتونی پتیس از آمریکا به پیروزی رسید. از دیگر مبارزات مهم دیشب می توان به مبارزه  الیستار اووریم و روی نلسون اشاره کرد که این مبارزه هم با رای داوران به نفع اووریم به پایان رسید.

همچنین نام بن ایل داریوش برای اولین بار در بین فایترهای که جایزه ویژه 50 هزار دلاری بهترین مبارزه شب را دریافت کردند اعلام شد.

photo 3

آخرین اخبار