www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۵۵ 1401/06/22

چندلر پس از قبول فایت با پویریر: منتظر کانر ماندن عاقلانه نبود!

«مایکل چندلر» توضیح داد که چرا منتظر مبارزه با «کانر مک گرگور» نشده است!

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، چندلر امیدوار بود که مک گرگور پس از بهبود از شکستن پایش به هشت ضلعی بازگردد، اما قهرمان سابق Bellator در نوامبر با داستین پویریر مبارزه خواهد کرد.

مایکل چَندلِر, همچنان امیدوار به رویارویی با کانر مک گرگور است، اما فکر می‌کند که “عاقلانه”نیست که منتظر بازگشت ستاره UFC در آینده ای نامشخص باشد. چندلر برای مبارزه با مک گرگور، قهرمان سابق دو وزن UFC، پس از آن که «بدنام ایرلندی» اخیراً پس از استراحت در سال گذشته به تمرینات بازگشته بود، اصرار داشت. بازگشت او به هشت ضلعی پس از آن که ظاهراً برای چهارمین بار در شش سال گذشته اعلام بازنشستگی کرد، زیر سوال رفت و توییت کرد: “MMA، هرگز فراموشت نمی کنم! مک گرگور در بازگشتش به UFC به مبارزه چندلر مرتبط بود، اما در حال حاضر از مبارزه خارج شده وچندلر در عوض در UFC 281 در نوامبر با رقیب قدیمی مک گرگور، داستین پویریر روبرو خواهد شد.

چندلر اعتراف کرد که بخشی از تصمیم او برای رویارویی با پویریر به جای مک گرگور به دلیل تاریخ نامشخص بازگشت کانرمک گرگور بود. اگر تضمینی بود، «این مبارزه قطعاً انجام میشد »، چندلر گفت: من مشکلی نداشتم که چند ماه دیگر منتظر بمانم، تا ژانویه، فوریه، حتی مارس سال آینده، اما این ورزش، هنرهای رزمی ترکیبی است. هر روز چیزهای زیادی تغییر می کند ، وی ادامه داد: شایعاتی در مورد مبارزه او با فلوید می ودر هم وجود دارد، شایعاتی وجود دارد که او هرگز برنمی گردد، شایعاتی در مورد بازگشت او تا پایان سال وجود دارد. ما نمی دانیم کانر چه زمانی باز میگردد. بنابراین با این میزان عدم اطمینان، واقعا عاقلانه نبود که منتظر او بمانیم.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید