www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 16491 ۱۸:۱۸ ۱۳۹۸/۰۶/۲۴

پیروزی جیپسی کینگ بر بوکسر سوئدی!

تایسون فیوری پس از دوازده راند مبارزه با رای متحد داوران بر والنتین اُتو پیروز شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، سالن T-Mobile Arena لاس وگاس بامداد یکشنبه میزبان یک رویداد دیدنی بوکس بود. جایی که تایسون فیوری بوکسر بدون شکست بریتانیایی ملقب به “جیپسی کینگ” در آخرین مبارزه برنامه ریزی شده خود در سال ۲۰۱۹ به مصاف والنتین اُتو بوکسر چپ گارد و بدون باخت سوئدی رفت و پس از دوازده راند مبارزه نفس گیر با آرای ۱۱۶-۱۱۲, ۱۱۷-۱۱۱ و ۱۱۸-۱۱۰ به عنوان پیروز مبارزه معرفی شد. اُتو در اوایل مبارزه با یک هوک چپ ابروی فیوری را شکافت که همین اتفاق باعث شد تا فیوری در ادامه کمی دچار مشکل شود اما در نهایت موفق به ادامه نوار شکست ناپذیری خود شد و با این برد به رکورد ۲۹-۰-۱ رسید و بوکسر سوئدی با وجود ارائه یک مبارزه قابل قبول اولین شکست خود را تجربه کرد و رکوردش به ۲۰-۱ تنزل یافت.

تایسون فیوری بعد از این برد گفت: “دیانتِی وایلدر، نفر بعدی تو هستی! این چهارمین مبارزه من است که مرا در جایگاه خوبی قرار داده تا ۲۲ فوریه سراغ تو بیایم. اکنون وقت این است که آسیب دیدگی ابرویم بهبود پیدا کند و نزد خانواده ام بازگردم.”

آخرین اخبار

آخرین بوکسور ایران یک قدم تا فینال
آخرین بوکسور ایران یک قدم تا فینال
محمد پارسایی آخرین نماینده بوکس ایران در چارچوب مسابقات بوکس قهرمانی نوجوانان آسیا امروز در نیمه نهایی به مصاف نماینده تاجیکستان خواهد رفت.
انتقام یا تکرار؟ + فیلم
انتقام یا تکرار؟ + فیلم
کمتر از دو ماه تا برگزاری مبارزه دیدنی قهرمانی سنگین وزن جهان بین آنتونی جاشوا و اندی رویز فاصله داریم.