www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۲۹ 1402/04/27

پولادگر: توقع همه بهتر شدن وضعیت بوکس است

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: روح‌الله حسینی تمام ویژگی هایی که باید ریاست فدراسیون داشته باشد را دارد اما سخنران خوبی نیست.

به گزارش پابگاه خبری رزم آور ، روح‌الله حسینی پس از انتخاب به عنوان رئیس جدید فدراسیون بوکس اظهار داشت: از تمام عزیزانی که به من اعتماد کردند و رأی دادند، تشکر می‌کنم و امیدوارم به وعده‌های خود جامعه عمل بپوشانم و بوکس را به جایگاه اصلی خود برسانم.

همچنین سیدمحمد پولادگر در انتهای مجمع عنوان کرد: به حسینی تبریک می‌گویم که موفق شد به اتفاق آراء مسئولیت مهم و خطیر ریاست فدراسیون را عهده‌دار شود. از اعضای مجمع به خاطر حضور ارزشمندشان تشکر می‌کنم. بوکس رشته المپیکی است و به خاطر اتفاقات ماه‌های اخیر دچار نوسان شده بود اما انتخابات برگزار شد و امیدواریم با این انتخاب، بوکس به شرایط خوبی برسد. از کاندیداهای محترم تشکر می‌کنم که با حضورشان باعث رونق انتخابات شد. لازم می‌دانم به برادر ارجمند احمد ناطق نوری که در بستر بیماری به سر می‌برد، ادای احترام کنم. او حق بزرگی بر گردن بوکس دارد و سال‌ها شاهد تلاش و زحماتش برای صیانت از بوکس بودم. به اردلان، استاد ارجمند و پیشکسوت بوکس نیز ادای احترام می‌کنم که سال‌ها برای بوکس زحمت کشید.

وی تصریح کرد: حسینی هر ویژگی‌ای که ریاست فدراسیون باید داشته باشد را دارد اما سخنران خوبی نیست. معمولا کسانی که خوب صحبت نمی‌کنند، مرد عمل هستند. او سال‌ها سابقه مدیریتی در کنار ناطق نوری، تجربه مدیریتی در کنار مدیر باتجربه و مدبر و همچنین تجربه حضور در میادین بزرگ و تحصیلات عالیه را دارد. این‌ها ویژگی‌هایی است که تمام بهانه‌ها را می‌گیرد و خیلی از او توقع داریم. از همه مهمتر، او مجمع همراه را دارد و توقع همه بهتر شدن شرایط بوکس نسبت به حال حاضر است.

معاونت توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش گفت: از طرف وزراتخانه نیز قول می‌دهم تمام همراهی‌ها صورت بگیرد تا فدراسیون بوکس به شرایط خوب بازگردد. تک مدال جهانی نیز نشان می‌دهد شرایط عرض‌اندام این رشته در دنیا وجود دارد. رمز موفقیت در همدلی و تلاش است تا ان‌شاءلله سکوی بزرگ پیش‌رو فتح شود. ما از این رشته توقع داریم؛ به خصوص با حضور حسینی توقع خیلی بیشتر خواهد بود و امیدوارم در بازی‌های پیش‌ رو شاهد نتایج خوبی باشیم. این رشته برای بازی‌های آسیایی 5 فرصت کسب مدال دارد و بازی‌های آسیایی میدانی برای کسب سهمیه نیز هست. برخلاف بسیاری از رشته‌ها که بازی‌های آسیایی نقشی در کسب سهمیه ندارد، بازی‌های آسیایی میدانی برای کسب سهمیه هم است و واقعا توقع حضور عزتمندانه و آبرومندانه در بازی‌های آسیایی را داریم.

پولادگر در پایان عنوان کرد: برای انتخاب اعضای هیئت رئیسه روال قانونی طی نشده بود و ما نمی‌توانیم دو نایب رئیس، دو کارشناس خبره، نماینده هیئت‌های استانی در هیئت رئیسه و باشگاه‌ها را انتخاب کنیم. در اولین فرصت باید مجمع فوق‌العاده برگزار شود و ان‌شاءلله در یک ماه آینده برگزار شود.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.