www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۰:۲۲ 1393/12/13

پوستر مسابقات جام جهانی موی تای دانشگاهی رونمایی شد

از پوستر نخستین دوره مسابقات جام جهانی موی تای دانشگاهی رونمایی شد. همانطور که مشاهده می کنید طراحی این پوستر ساده و مدرن است. 5 رنگ به کار رفته در آن با الهام از جنبش المپیک و 5 ستاره بکار رفته در آن نشان از 5 رکن اصلی موی تای یعنی احترام، افتخار، بازی جوانمردانه، […]

از پوستر نخستین دوره مسابقات جام جهانی موی تای دانشگاهی رونمایی شد. همانطور که مشاهده می کنید طراحی این پوستر ساده و مدرن است. 5 رنگ به کار رفته در آن با الهام از جنبش المپیک و 5 ستاره بکار رفته در آن نشان از 5 رکن اصلی موی تای یعنی احترام، افتخار، بازی جوانمردانه، سنت و فضیلت دارد.

به گزارش “رزم نیوز” ، جام جهانی موی تای دانشگاهی امسال برای نخستین بار و با حمایت فدراسیون بین المللی ورزشهای دانشگاهی FISU و همکاری فدراسیون بین المللی موی تای آماتور IFMA و شورای جهانی موی تای WMC از 25 اسفند ماه جاری لغایت 3 فروردین ماه سال آینده به میزبانی بانکوک در استادیوم ملی این شهر برگزار خواهد شد. تایلند تدارک ویژه ای برای برگزاری باشکوه این مسابقات دیده است و برخی از کشورها مثل مکزیک برای حضور موفق در این رویداد از هفته های پیش برای تمرین و آماده سازی مبارزان خود وارد بانکوک شده اند.

Poster2

آخرین اخبار