www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۲۷ 1393/12/09

پدیده تکواندو جهان به پاس رفت؛ «سونامی» در لیگ برتر تکواندو!

پدیده سال تکواندو ایران در فاصله سه هفته به پایان رقابتهای لیگ برتر با پاس قوامین به میدان خواهد رفت. به گزارش “رزم نیوز” ، درحالی که لیگ برتر تکواندو باشگاههای کشو روزهای پایانی خود را سپری می کند مسئولان پاس قوامین به لحاظ مالی با فرزان عاشورزاده پدیده تکواندو ایران که از سوی سایت فدراسیون […]

پدیده سال تکواندو ایران در فاصله سه هفته به پایان رقابتهای لیگ برتر با پاس قوامین به میدان خواهد رفت.

به گزارش “رزم نیوز” ، درحالی که لیگ برتر تکواندو باشگاههای کشو روزهای پایانی خود را سپری می کند مسئولان پاس قوامین به لحاظ مالی با فرزان عاشورزاده پدیده تکواندو ایران که از سوی سایت فدراسیون جهانی به “سونامی” تکواندو تعبیر شده بود به توافق رسیده و در سه هفته پایانی از وی استفاده خواهند کرد.

فرزان عاشورزاده را بدون شک باید بهترین تکواندوکار ایران در سال رو به پایان 1393 نامید. این تکواندکار فصل قبل در تیم پاس قوامین حضور داشت و برای این تیم که موفق نشد راهی به جمع سه تیم اول برتر لیگ برتر پیدا کند با جذب وی در تلاش است با کسب 9 امتیاز ممکن تا پایان فصل از کمترین روزنه برای سوم شدن استفاده کنند. هر چند تحقق این هدف سخت بدست آید و باید منتظر لغزش و باخت دانشگاه آزاد در سه بازی پیش رو باشند که آنهم بعید به نظر می‌رسد.

هفته های پنجم و ششم از رقابتهای لیگ برتر فردا یکشنبه در خانه تکواندو برگزار می شود و این تیم در دو بازی باید ابتدا با پاس قوامین و سپس بانک شهر دیدار کند که در هر دو دیدار فرزان عاشورزاده می تواند نقش مهمی در کسب نتیجه پیروزی داشته باشد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.