www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۱۳ 1393/12/17

پایان لیگ تکواندو با قهرمانی ورامینی‌ها/ دانشگاه و استیل بر سکوی دوم و سوم

هفته پایانی لیگ برتر تکواندوی جوانان – بزرگسالان مردان، امروز (یکشنبه) به میزبانی خانه تکواندو برگزار و در پایان شهرداری ورامین قهرمان شد، دانشگاه آزاد بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و صنایع استیل البرز عنوان سوم را بدست آورد. به گزارش “رزم نیوز” ، هفته هفتم (هفته پایانی) از مرحله برگشت سیزدهمین دوره لیگ برتر تکواندوی […]

هفته پایانی لیگ برتر تکواندوی جوانان – بزرگسالان مردان، امروز (یکشنبه) به میزبانی خانه تکواندو برگزار و در پایان شهرداری ورامین قهرمان شد، دانشگاه آزاد بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و صنایع استیل البرز عنوان سوم را بدست آورد.

به گزارش “رزم نیوز” ، هفته هفتم (هفته پایانی) از مرحله برگشت سیزدهمین دوره لیگ برتر تکواندوی جوانان – بزرگسالان (جام خلیج فارس)، یادواره شهید غنیمت پور، دقایقی پیش با برگزاری 3 دیدار و با حضور 140 تکواندوکار از 7 تیم، در خانه تکواندو پیگیری شد که در پایان، شهرداری ورامین با 10 برد، یک تساوی و یک باخت از 12 بازی و با کسب 31 امتیاز بر سکوی قهرمانی تکیه زد.

دانشگاه آزاد با 12 بازی و کسب 25 امتیاز و تفاضل 28 امتیاز در رده دوم قرار گرفت و صنایع استیل البرز با 12 بازی و کسب 25 امتیاز و تفاضل 22 سوم شد.

تیم های پاس قوامین، بانک شهر، شهرداری شهر اندیشه و مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه به ترتیب در جایگاه چهارم تا هفتم جدول رده بندی قرار گرفتند.

نتایج هفته پایانی

بانک شهر 3 – صنایع استیل البرز 5

مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه صفر – پاس قوامین 8

شهرداری ورامین 8 – شهرداری شهر اندیشه صفر

دانشگاه آزاد اسلامی (استراحت)

شهرداری ورامین، صنایع استیل البرز، دانشگاه آزاد، بانک شهر، مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه، پاس قوامین و شهرداری شهر اندیشه 7 تیم حاضر در این رقابتها بودند.

 Untitled[15]

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.