www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۰۲ 1393/11/04

پایان لیگ برتر ووشو جوانان با قهرمانی شهرداری خاش

پرونده رقابتهای لیگ برتر جوانان باشگاههای ایران با قهرمانی شهرداری خاش در آکادمی ووشو بسته شد. به گزارش “رزم نیوز” ،هفته های نهم و دهم رقابت ها لیگ برتر ووشو جوانان باشگاههای کشور روز پنجشنبه به میزبانی آکادمی ووشو برگزار شد و پس از برگزاری شش بازی پرونده این مسابقات با قهرمانی شهرداری خاش بسته شد.  در هفته […]

پرونده رقابتهای لیگ برتر جوانان باشگاههای ایران با قهرمانی شهرداری خاش در آکادمی ووشو بسته شد.

به گزارش “رزم نیوز” ،هفته های نهم و دهم رقابت ها لیگ برتر ووشو جوانان باشگاههای کشور روز پنجشنبه به میزبانی آکادمی ووشو برگزار شد و پس از برگزاری شش بازی پرونده این مسابقات با قهرمانی شهرداری خاش بسته شد. 

در هفته نهم شهرداری بندرعباس 5 بر شش نتیجه را به مقاومت زنجان واگذار کرد. شهردای خاش 12 بر صفر هیات ووشوی قزوین را از پیش رو برداشت و هیات ووشوی اردبیل 5 بر صفر پاس قوامین کرمانشاه را شکست داد. از هفته دهم نیز سه بازی برگزار شد که هیات ووشوی قزوین در پیکار با مقاومت زنجان  12 بر صفر بازنده میدان را ترک کرد. شهرداری بندرعباس مقابل هیات ووشوی اردبیل 10 بر یک  صاحب پیروزی شد و پاس قوامین  هم در 12 بر صفر  قوامین کرمانشاه  را شکست داد.

 در پایان شهرداری خاش با کسب 25 امتیاز و تفاضل 62 به عنوان نخست دست یافت و جام قهرمانی را طی مراسمی بالای سر برد.باشگاه مقاومت زنجان نیز با 25 امتیاز و تفاضل 38 عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد و شهرداری بندرعباس با 19 امتیاز سوم شد.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.