www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۰:۵۳ 1399/04/30

پاسخ جودو ایران به نامه CAS/ در انتظار روادید سوئیس

هیات اعزامی ورزش ایران برای حضور در دادگاه بین المللی حکمیت ورزش در انتظار صدور روادید از سوی سفارت سوئیس در تهران است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده جودو ایران در تاریخ ۲۶ شهریورماه برگزار خواهد شد و هیأت اعزامی ایران می‌بایست حداقل ۲۵ شهریورماه راهی این کشور شود.

در شرایطی که ویروس کرونا همچنان مشکل اصلی و بزرگ کشورهاست و برنامه‌های اداری صدور روادید از سوی سفارت سوئیس در تهران تا کنون آغاز نشده است. در این مورد شنیده می‌شود فدراسیون جودو برای تسریع در کار از وزارت امورخارجه نیز درخواست همکاری کرده است.

از سوی دیگر شنیده می‌شود که دادگاه بین المللی حکمیت ورزش پیشنهاد برگزاری جلسه رسیدگی به پرونده جودو ایران به صورت غیرحضوری را به ایران داده است.

آرش میراسماعیلی در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: پیشنهاد برگزاری غیرحضوری جلسه به فدراسیون رسیده است و پس از هماهنگی با وزارت ورزش پاسخ نامه مبنی بر مخالفت با چنین شیوه برگزاری را اعلام کرده‌ایم.

وی در مورد مشکل روادید هم گفت: سفارت سوئیس در تهران هنوز برنامه صدور روادید را آغاز نکرده است. ویروس کرونا همچنان شایع است و همین موضوع کار را با مشکل مواجه کرده است. البته که تا ۲۶ شهریورماه که زمان رسیدگی به پرونده است، زمان داریم و امیدوار هستیم تا آن زمان بتوانیم روادید سفر به سوئیس را دریافت کنیم.

رئیس فدراسیون جودو در پایان گفت: ما می‌خواهیم دادگاه عادلانه برگزار شود و بر همین اساس است که باید ما به همراه وکلای خود در دادگاه حاضر بوده و از منافع ورزش و جودو ایران دفاع کنیم. البته که پیش بینی‌های لازم انجام شده و پس از هماهنگی با وزارت ورزش مراحل بعدی کار را پیش خواهیم برد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.