www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۵۱ 1394/08/22

ووشو قهرمانی جهان – جاکارتا ؛ علی نژاد چهار سال دیگر در هیات رئیسه جهانی ماند/ووشو در یونیورسیاد

انتخابات فدراسیون جهانی با تثبیت حضور چهار ساله مهدی علی نژاد در هیات رئیسه فدراسیون جهانی و انتخاب دوباره رئیس این نهاد بین المللی همراه بود. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، اعلام خبر ورود ووشو به بازیهای دانشجویان جهان یا همان «یونیورسیاد» مهمترین خبری بود که در ابتدای کنگره فدراسیون جهانی منتشر شد. این […]

انتخابات فدراسیون جهانی با تثبیت حضور چهار ساله مهدی علی نژاد در هیات رئیسه فدراسیون جهانی و انتخاب دوباره رئیس این نهاد بین المللی همراه بود.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، اعلام خبر ورود ووشو به بازیهای دانشجویان جهان یا همان «یونیورسیاد» مهمترین خبری بود که در ابتدای کنگره فدراسیون جهانی منتشر شد. این جلسه پیش از ظهر امروز به وقت محلی  در سالن اجتماعات هتل سلطان شهرجاکارتاي اندونزي برگزار شد.

در ابتدا، «يو زاي چنگ» رييس فدراسيون جهاني گزارشي از تلاش براي راهيابي ووشو به بازيهاي المپيک ارائه کرد و سپس خبر حضور اين رشته در يونيورسياد دانشجويان را اعلام کرد و در ادامه روساي کميته هاي مختلف فدراسيون جهاني، گزارشي از عملکرد کميته هاي خود را در اختيار حاضرين قرار دادند.

سپس راي گيري براي رياست فدراسيون جهاني آغاز شد که “يو زاي چنگ” بدون رقيب بازهم بر صندلي رياست تکيه زد. در اين کنگره، دکترمهدي علي نژاد همچون دوره گذشته به عنوان عضو هيات رييسه فدراسيون جهاني انتخاب شد تا اين کرسي مهم بين المللي در اختيار ورزش ايران باقي بماند.وي همچنين نايب رييسي فدراسيون آسيا و رياست فدراسيون غرب و آسيايي ميانه را برعهده دارد.

در اين کنگره علاوه بر علي نژاد، نمايندگان ژاپن، مالزي، روماني، پرتغال، هلند و کانادا نيز عضو هيات رييسه شدند. «آنتوني گو» از آمريکا، «فوک» از هنگ کنگ و «گلب موزاکوف» از روسيه نيز نايب رييس فدراسيون جهاني شدند و «ليو جين» از چين نيزز دبيرکل فدراسيون جهاني ووشو باقي ماند.

سیزدهمین دوره رقابتهای ووشو قهرمانی جهان از فردا در جاکارتا آغاز می شود.

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.