www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۲۴ 1394/08/24

ووشو قهرمانی جهان – جاکارتا ؛ سیفی و شیرزاد رقبای خود را شکست دادند

رقابتهای ووشو قهرمانی جهان با کسب دو پیروزی دیگر برای نمایندگان ایران در بخش ساندا همراه بود. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در ادامه رقابتهای ووشو قهرمانی جهان در وزن ۷۰- کیلوگرم نماینده کشورمان گام نخست را محکم برداشت و براي ساير مدعيان اين وزن خط و نشان کشيد. محسن محمدسيفي در مرحله يک شانزدهم […]

رقابتهای ووشو قهرمانی جهان با کسب دو پیروزی دیگر برای نمایندگان ایران در بخش ساندا همراه بود.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در ادامه رقابتهای ووشو قهرمانی جهان در وزن ۷۰- کیلوگرم نماینده کشورمان گام نخست را محکم برداشت و براي ساير مدعيان اين وزن خط و نشان کشيد.

محسن محمدسيفي در مرحله يک شانزدهم نهايي به مصاف «ريان دونالد» از انگليس رفت و در دو راند متوالي و با ارائه فنون مختلف پيروز شد و به مرحله يک هشتم نهايي صعود کرد. سيفي که عنوان قهرماني جهان را يدک مي کشد در مرحله بعد «وان تاي گوئن» از ويتنام را پیش رو دارد.

در دیگر دیدار عصر امروز سانداکار وزن ۶۵ کيلوگرم کشورمان نیز با کسب پیروزی در دومين مبارزه خود به جمع هشت نفر برتر این وزن راه يافت. جعفر شیرزاد که صبح امروز حريفي از آمريکا را شکست داده بود در دومین مبارزه «کلمنته تابوگار» از فيليپين را در دو راند متوالی شکست داد. وی برای صعود به جمع چهار ووشوکار برتر این وزن «عبداله رمزي» از الجزاير را پیش رو دارد.

علی نژاد در کمیته نظارت بر مسابقات
رئیس فدراسیون ووشو کشورمان به عضويت شوراي نظارت بر سيزدهمين دوره مسابقات ووشوي قهرماني بزرگسالان جهان درآمد.در آخرين جلسه هيات رييسه فدراسيون جهاني، علي نژاد به عنوان عضو شوراي نظارت بر مسابقات جهاني اندونزي انتخاب شد. وی عضو هيات رييسه فدراسيون جهاني، نايب رييس آسيا و رييس فدراسيون غرب و آسياي ميانه فعاليت مي کند.

سیزدهمین دوره رقابتهای ووشو قهرمانی جهان با حضور نزدیک به ۱۰۰۰ ووشوکار از ۸۲ کشور در اندونزی جریان دارد.

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.