www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۵۰ 1394/05/15

ووشو قهرمانی آسیا – چین؛ آغاز رسمی مسابقات با دو مدال نقره شاکری و گلشنی

هشتمین دوره رقابتهای ووشو قهرمانی رده های سنی آسیا با کسب دو مدال نقره توسط نمایندگان کشورمان در چین آغاز شد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این دوره از مسابقات صبح امروز با برگزاری مراسم افتتاحیه و رژه بیش از ۲۰ تیم شرکت کننده به میربانی چین در شهر”شیلین هوت” و در مجموعه ورزشی […]

هشتمین دوره رقابتهای ووشو قهرمانی رده های سنی آسیا با کسب دو مدال نقره توسط نمایندگان کشورمان در چین آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این دوره از مسابقات صبح امروز با برگزاری مراسم افتتاحیه و رژه بیش از ۲۰ تیم شرکت کننده به میربانی چین در شهر”شیلین هوت” و در مجموعه ورزشی “شیلین گل” آغاز شد. این مراسم در حضور خوب علاقمندان به ووشو آغاز و پس از رژه تیم ها ، مقامات کنفدراسیون ووشو آسیا و مسئولان استان مغولستان داخلی سخنرانی کرده و به حاضران در این مسابقات خیرمقدم گفتند.

نماینده ورزشکاران و داوران نیز سوگندنامه مخصوص رعایت ضوابط جوانمردی را ادا کردند. بعد از پایان این مراسن رقابتها به صورت رسمی آغاز شد که نمایندگان کشورمان موفق به کسب دو مدال نقره شدند.

سوگند گلشنی اولین مدال آور کاروان اعزامی کشورمان بود. وی موفق شد در فرم “دائو شو” با کسب امتیاز  ۹.۶  صاحب نشان نقره شد. “شام هویی یو” از هنگ کنگ با ۹.۳۲ اول شد. “نادیا پرماتا” با ۸.۹۷ نیز شود.

در فرم ” چانگ چوان” بانوان نیز نمایندگان چین، هنگ کنگ و مالزی به ترتیب اول تا سوم شدند. در این فرم، فاطمه جزینی نماینده کشورمان با ثبت امتیاز ۹.۱۸ ششم شد و نازنین بازدار دیگر ووشوکار کشورمان با امتیاز ۹.۱۵ در مکان هشتم ایستاد.

1786146

سپیده شاکری موفق به کسب مدال نقره شد

همچنین در فرم “نان چوان” سپیده شاکری با کسب  امتیاز ۹.۲۰ مدال نقره را به خود اختصاص داد. در این فرم  نفراتی از ویتنام و ماکائو نیز به ترتیب اول و سوم شدند. در فرم “دائو شو” پسران، مجید حسنلو با وجود ارائه یک نمایش زیبا، با امتیاز ۹.۲۹ یک امتیاز برای کسب عنوان سوم و مدال برنز کم آورد و چهارم شد. “لاوتس هنگ” از هنگ کنگ، “یانگ تائه هیوک” از کره جنوبی و “هوانگ چیونگ ای” از چین تایپه به ترتیب اول و سوم شدند. ضمن اینکه سیدمحمد حسینی در فرم گون شو نیز با امتیاز ۹ به عنوان ششمی قناعت کرد.

رقابتهای ووشو قهرمانی رده های سنی آسیا از امروز در چین آغاز و تا روز یکشنبه ۱۸ مردادماه ادامه خواهد داشت.

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید