www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۳۴ 1398/11/30

وزیر ورزش در تماس با کاراته‌کا المپیکی: دغدغه ای نداشته باشید

وزیر ورزش در تماس تلفنی با اولین ورزشکار المپیکی شده ایران در رشته کاراته به او بابت استخدام و پاداش در صورت مدال آوری در توکیو اطمینان خاطر داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مسعود سلطانی فر در گفت و گویی تلفنی با بهمن عسکری نخستین ورزشکار ایرانی در رشته کاراته که موفق به کسب سهمیه المپیک شد، گفت: این سهمیه برای ورزش ایران بسیار با ارزش است. من یقین دارم با تلاش و عزم اراده ای که از شما سراغ دارم بهترین سکوی توکیو متعلق به شماست.

وی تاکید کرد: به هیچ عنوان قهرمان المپیکی ما نباید دغدغه ای غیر از کسب امادگی بیشتر برای کسب مدال طلای المپیک داشته باشد.

وزیر ورزش تصریح کرد: در المپیک آینده امید من به کاراته و قهرمانان آن زیاد است.  یقین دارم هم مردان و هم زنان کاراته کای ایران کاروان ایران را سربلند می کنند.

سلطانی فر افزود: قهرمانان توکیو هیچ نگرانی از بابت استخدام و پاداش و تامین خود نداشته باشند و کاملا مورد حمایت وزارتخانه هستند.

همچنین بهمن عسکری ملی پوش کاراته ایران هم با تشکر از وزیر ورزش و جوانان گفت: از توجه شما به قهرمانان سپاسگزارم و خوشحالم فردی در راس ورزش کشور است که به مسائل ورزش و قهرمانان توجه زیادی دارد.

این المپین تاکید کرد: تمامی سعی و تلاش من و همه اعضای تیم گرفتن سهمیه و کسب مدال خوشرنگ المپیک توکیو است.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.