www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۹:۵۴ 1401/07/17

ورود فلوید میودر به قفس! / ۱.۵ میلیارد دلار برای ۲ مبارزه با کانر مک گرگور

قهرمان بدون شکست بوکس سبک‌وزن جهان در ازای دریافت مبلغی نجومی، طبق قوانین MMA مبارزه خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تیم برنامه‌ریزی فلوید میودر، قهرمان بدون شکست بوکس سبک‌وزن جهان در حال مذاکره مدیر برنامه‌های کانر مک گرگور هستند تا این دو رزمی‌کار را برای مبارزه‌ای تاریخی با مبلغ نجومی یک و نیم میلیارد دلار آماده کنند.

میودر قرار است در دو مبارزه به مصاف مک‌گرگور ایرلندی برود که مبارزه اول در رینگ بوکس و مبارزه دوم در قفس و با قوانین MMA برگزار خواهد شد. این برای نخستین بار است که می‌ودر 45 ساله با قوانین MMA مبارزه می‌کند.

دو مبارزه میودر و مک‌گرگور در ابوظبی و عربستان و در سال 2023 برگزار می‌شود. می‌ودر، ماه گذشته تاکید کرده بود که باز هم با حریف ایراندی روبرو خواهد شد و اگر پول خوبی به وی پیشنهاد شود در قفس و با قوانین MMA هم مبارزه خواهد کرد.

مبارزه قبلی مک‌گرگور و میودر در سال 2017 با بازدید 4.3 میلیونی، درآمدی 500 میلیون دلاری برای آنها داشت.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.