www.khabarrazmavar.ir

بازی‌های کشورهای اسلامی- باکو

شناسه خبر : ۱۸:۳۱ 1396/02/25

هوگوپوشان ایرانی از فردا در شیاپ‌چانگ باکو

چهارمین دوره از بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی در حالی به میزبانی باکو پیگیری می‌شود که از فردا(سه شنبه) مبارزات تکواندو آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، چهارمین دوره از بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی در حالی به میزبانی باکو در حال پیگیری است که از فردا(سه شنبه) مبارزات تکواندو آغاز می‌شود. در این دوره از بازی‌ها ۱۶۶ تکواندوکار از ۲۳ کشور به رقابت خواهند پرداخت. در روز نخست هم تکواندوکاران اوزان ۴۶-،۵۳- و ۵۷- کیلوگرم زنان، ۵۴ و ۵۸- کیلوگرم مردان به دیدار رقبای خود می روند.

در وزن ۴۶- کیلوگرم ۵ تکواندوکار از اندونزی، تونس، ایران، مراکش و ترکیه حضور دارند که فاطمه مداحی در اولین دیدار خود باید با “ایلدریم” از ترکیه پیکار کند. نماینده کشورمان در صورت پیروزی به دیدار نهایی راه خواهد یافت. در قسمت بالای جدول هم اندونزی، مراکش و تونس برای صعود به دیدار نهایی مبارزه می کنند.

در وزن ۵۳- کیلوگرم، ۷ تکواندوکار حضور دارند که ناهید کیانی در بالای جدول دور نخست “تالن حمیدی” از اردن را پیش رو دارد و سپس با “رحما بن علی” از تونس پیکار می کند. طیبه پارسا هم در وزن ۵۷- کیلوگرم دور نخست باید با “زریا کاسیموا” از ازبکستان پیکار کرده و سپس باید به دیدار برنده پاکستان و آذربایجان برود.در این وزن هم هفت تکواندوکار وزن کشی کرده اند.

در بخش مردان و در وزن ۵۴- کیلوگرم مهدی اسحاقی دور نخست باید “عثمانوف” از قرقیزستان مبارزه کند. در این وزن هم ۱۵ تکواندوکار حضور دارند. محمد دهقانی در وزن ۵۸- کیلوگرم در میان ۱۷ تکواندوکار این وزن دور نخست “روزایف” از ترکمنستان را پیش رو دارد و سپس به دیدار “هادی نفاتی” از تونس خواهد رفت.

رقابت‌های تکواندو به مدت سه روز برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.