www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۰۲ 1394/02/08

همین الان انصرافم را اعلام می کنم؛ کتیرایی: هیچ اتئلافی به نفع من تشکیل نشده است/ رشیدی باشد من نیستم

رئیس پیشین فدراسیون ووشو گفت: در صورتی که ” محمود رشیدی ” در انتخابات فدراسیون ورزش های رزمی شرکت کند، بنده انصراف خواهم داد. به گزارش خبرنگار رزم نیوز، با اعلام وزارت ورزش و جوانان، مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش های رزمی روز 16 اردیبهشت ماه جاری برگزار خواهد شد. برای رقابت در این کارزار انتخاباتی، […]

رئیس پیشین فدراسیون ووشو گفت: در صورتی که ” محمود رشیدی ” در انتخابات فدراسیون ورزش های رزمی شرکت کند، بنده انصراف خواهم داد.

به گزارش خبرنگار رزم نیوز، با اعلام وزارت ورزش و جوانان، مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش های رزمی روز 16 اردیبهشت ماه جاری برگزار خواهد شد. برای رقابت در این کارزار انتخاباتی، چند چهره صاحب نام ثبت نام کرده اند که یکی از آنها ” بهزاد کتیرایی ” رئیس پیشین فدراسیون ووشو است.

کتیرایی در گفتگو با خبرنگار رزم نیوز در مورد انتخابات فدراسیون ورزش های رزمی اظهار داشت: بنده به پیشنهاد رشیدی ثبت نام کردم. با این حال، اگر وی در مجمع حضور داشته باشد، من انصراف خواهم داد.

وی در مورد این که رشیدی یکی از کاندیداهاست و به همین جهت، و به گفته خودتان از حالا باید انصراف خود را اعلام کنید، افزود: بله، بنده همین حالا و به شکل رسمی، انصراف خود را از حضور در مجمع انتخابات فدراسیون ورزش های رزمی اعلام می کنم.

کاندیدای فدراسیون ورزش های رزمی در واکنش به این شایعه که گفته می شود چند کاندیدای دیگر، اتئلافی به نفع شما تشکیل داده اند، تصریح کرد: چنین چیزی صحت ندارد. اگر رشیدی باشد، من نیستم. در غیر این صورت، به رقابت با سایر نامزدها ادامه می دهم.

مدیرکل اسبق حراست سازمان تربیت بدنی در پایان در مورد بازگشت خود به عرصه مدیریت ورزش کشور گفت: تاکنون هیچ پیشنهادی به من نشده است. اگر پیشنهادی دریافت کنم، دوست دارم در خدمت ورزش کشورم باشم. برایم هم فرقی نمی کند فدراسیون باشد یا جاهای دیگر.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.