www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۰۳ 1393/09/01

هفته دوم و سوم لیگ برتر تكواندو؛ قهرمان و نایب ‌قهرمان دوره قبل حساس‌ ترین بازی هفته سوم

در جذاب ترین و حساس ترین دیدار هفته، شهرداری ورامین که در دوره قبل موفق به کسب عنوان قهرمانی شده بود، باید با دانشگاه آزاد نایب قهرمان فصل گذشته روبرو شود. لیگ برتر تكواندو در حالی فردا هفته دوم و سوم خود را سپری می کند که صف آرایی تیم های قهرمان و نایب قهرمان […]

در جذاب ترین و حساس ترین دیدار هفته، شهرداری ورامین که در دوره قبل موفق به کسب عنوان قهرمانی شده بود، باید با دانشگاه آزاد نایب قهرمان فصل گذشته روبرو شود.

لیگ برتر تكواندو در حالی فردا هفته دوم و سوم خود را سپری می کند که صف آرایی تیم های قهرمان و نایب قهرمان دوره قبل، جذابیت های فراوانی به مسابقات این هفته خواهد بخشید.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، دور رفت سیزدهمین دوره لیگ برتر تكواندو(جام خلیج فارس)، یادواره شهید غنیمت پور، فردا (یكشنبه) با برگزاری 6 دیدار برگزار خواهد شد.

بر اساس برنامه سازمان لیگ، در اولین دیدار هفته دوم، تیم استیل البرز كه در هفته اول برابر دانشگاه آزاد شكست را پذیرا شد، مقابل مجتمع فرهنگی – ورزشی جوانه قرار خواهد گرفت.

در ادامه، بانك شهر صدرنشین هفته نخست، برابر شهرداری اندیشه که بدون امتیاز است، صف آرایی خواهد کرد. اما در جذاب ترین و حساس ترین دیدار هفته، شهرداری ورامین که در دوره قبل موفق به کسب عنوان قهرمانی شده بود، باید با دانشگاه آزاد نایب قهرمان فصل گذشته روبرو شود. ورامینی ها هفته گذشته استراحت داشتند. پاس قوامین در این هفته استراحت می کند.

در هفته سوم، تیم استیل البرز در دیداری دشوار برابر شهرداری ورامین قرار می گیرد. در ادامه رقابت‌های این هفته، پاسی ها باید با دانشگاه آزاد مبارزه كنند و شهرداری اندیشه به مصاف مجتمع فرهنگی – ورزشی جوانه می‌رود. ضمن این که بانك شهر در هفته سوم با استراحت روبروست.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.