www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۳۶ 1398/08/18

هشت ضلعی در سرزمین تزارها !

رویداد UFC مسکو امشب برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، رویداد UFC Fight Night 163 یا همان UFC on ESPN+ 21 از ساعت ۱۹:۳۰ امشب به میزبانی ورزشگاه زسکا آرنا شهر مسکو پایتخت روسیه برگزار خواهد شد.

در مهمترین مبارزه این مسابقات ضابیط ماگومدشریپوف مبارز ۲۸ ساله روسی که یکی از مدعیان دسته پر وزن محسوب می شود به مصاف کالوین کاتَر خواهد رفت. ضابیط از زمان پیوستنش به سازمان یو اف سی تا به امروز پنج مبارزه در این پروموشن انجام داده که هر پنج مبارزه را با پیروزی پشت سر گذاشته است ولی رکورد حرفه ای او در ام ام ای ۱۷-۱ می باشد. در سمت مقابل کاتر مشهور به “فینیشر بوستون” مبارز ۳۱ ساله امریکایی پنج مبارزه در هشت ضلعی یو اف سی داشته که تنها یک شکست در این بین دیده می شود و آن هم برابر رناتو مویکانو در UFC 223 رقم خورد. رکورد حرفه ای وی ۲۰-۳ می باشد.

در مبارزه ماقبل نبرد اصلی رویداد هم الکساندر وُلکوف (۳۰-۷) مبارز دو متری دسته سنگین وزن با گِرِگ هاردی (۵-۱-۰-۱) مبارزه خواهد داشت.

در یکی از مبارزات حساس از دسته خروس وزن زنان، پانی کیانزاد (۱۱-۵) مبارز ایرانی مقیم سوئد با جسیکا رُزکلارک (۹-۵-۰-۱) استرالیایی نبرد خواهد داشت.

فایت کارت کامل رویداد UFC Fight Night 163 بدین ترتیب خواهد بود:

مبارزات مقدماتی:
خروس وزن: گریگوری پوپوف برابر دِیوی گِرَنت
خروس وزن زنان: پانی کیانزاد برابر جسیکا رُزکلارک
سبک وزن: الکساندر یاکوولِف برابر رُزوِلت رابِرتز
ولترویت: ابوبکر نورماگومدوف برابر دیوید زاوادا
میان وزن: رومَن کوپیلوف برابر کارل رابِرسون
ولترویت: رستم خابیلوف برابر سرگی خاندوژکو
نیمه سنگین وزن: ماگومد آنکالائف برابر دالکا لونگیامبولا

مبارزات اصلی:
نیمه سنگین وزن: شَمیل گامزاتوف برابر کلیدسون ابرو
ولترویت: رمضان اِمیف برابر آنتونی روکو مارتین
نیمه سنگین وزن: خدیث ایبراگیموف برابر اِد هِرمَن
ولترویت: زِلیم ایمادائف برابر دَنی رابِرتز
سنگین وزن: الکساندر وُلکوف برابر گِرِگ هاردی
پر وزن: ضابیط ماگومدشریپوف برابر کالوین کاتر

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.