www.khabarrazmavar.ir

با تصمیم اعضاء شورای فنی فدراسیون

شناسه خبر : ۱۱:۳۱ 1397/11/03

هدایت تیم ملی جوانان بوکس به رشید سپرده شد

اعضا شورای فنی فدراسیون بوکس کشورمان پس از بررسی گزینه‌های مختلف در نهایت امید رشید را به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان انتخاب کردند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، پس از عذرخواهی رسمی پدروسالگادو مربی اهل کوبایی برای هدایت تیم ملی جوانان بوکس کشورمان، مسئولان فدراسیون برای جلوگیری از اتلاف وقت و تاخیر در برگزاری اردوهای تیم ملی جوانان با اعضاء شورای فنی فدراسیون مشورت و در نهایت به جمع بندی در مورد گزینه نهایی رسیدند.

اعضا شورای فنی پس از بررسی گزینه‌های موجود امید رشید را به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان انتخاب و معرفی کردند. رشید پیش از این در سال ۲۰۱۷ نیز مربی تیم ملی بود و تجربه فعالیت در عرصه مربیگری را در کارنامه خود دارد. وی سال‌ها با پیراهن تیم ملی برای کشورمان افتخارآفرینی کرده و حتی مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا را نیز در کارنامه خود دارد.

روز گذشته، پس از جمع بندی نهایی اعضا شورای فنی، امید رشید رسما به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان انتخاب شد. وی پیش از این اخیرا به عنوان مربی تیم ملی کنار احدی فعالیت می‌کرد.

لازم به یادآوری است، پدرو سالگادو مربی اهل کشور کوبا که قرار بود هدایت تیم ملی جوانان کشورمان را برعهده بگیرد، طی چند روز گذشته با ارسال ایمیلی به فدراسیون بوکس به دلیل مشکلات شخصی رسما از حضور در ایران و هدایت تیم ملی جوانان کشورمان عذرخواهی کرد.

این در حالی است که فدراسیون بوکس ایران کلیه اقدامات لازم در خصوص این مربی کوبایی اعم از مجوز شورای برون مرزی، قرارداد ارزی، هماهنگی جهت اسکان و تعذیه را انجام داده بود اما به دلیل ذکر شده وی از حضور در ایران صرف نظر نموده است.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.