www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 18:28 1399/03/31

نیازهای المپیکی‌ها بررسی شد/ مخالفت IOC با برگزاری انتخابات

مدیرفنی تیم ملی تکواندو گفت: در جلسه حضوری با رئیس فدراسیون و نیازهای المپین ها مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، هادی ساعی با بیان مطلب فوق گفت: بعد از طولانی شدن تعطیلی اردوهای تیم ملی و صادر نشدن مجوز تمرینات از سوی ستاد کرونا، جلسه‌ای صبح امروز با حضور سرمربی تیم ملی و دو نماینده المپیکی کشورمان در دفتر رئیس فدراسیون برگزار شد و از نزدیک برنامه‌های آتی مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: آرمین هادی پور و میرهاشم حسینی از شرایط موجود گلایه داشته و مسائلی را مطرح کردند که پس از شنیدن سخنان رئیس فدراسیون و تشریح وضعیت فعلی ورزش ایران و جهان، در نهایت خواسته‌های آنها مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد در جهت رفع مشکلات اقدام گردد.

رئیس کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک در مورد برگزاری انتخابات این کمیسیون هم گفت: کمیته ملی المپیک در نظر داشت که چنین اقدامی انجام دهد. برای این موضوع نیز مکاتبه‌ای با IOC انجام شده بود. کمیته بین المللی المپیک با این انتخابات مخالفت کرد و در پاسخ نامه فوق عنوان داشت که اعضای کمیته برای چهار سال انتخاب شده و در صورت استعفا یا انصراف، می‌بایست از اعضای علی‌البدل جایگزین شوند که ما همان زمان چنین کاری انجام دادند.

وی افزود: ما پیگیر موضوع فوق بودیم که اعلام شد، هنوز IOC پاسخ نداده، ولی من نامه از دریافت کرده و در جلسه هیأت اجرایی موضوع را مطرح و مسئله حل شد.

آخرین اخبار