www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۲۸ 1399/03/31

نیازهای المپیکی‌ها بررسی شد/ مخالفت IOC با برگزاری انتخابات

مدیرفنی تیم ملی تکواندو گفت: در جلسه حضوری با رئیس فدراسیون و نیازهای المپین ها مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، هادی ساعی با بیان مطلب فوق گفت: بعد از طولانی شدن تعطیلی اردوهای تیم ملی و صادر نشدن مجوز تمرینات از سوی ستاد کرونا، جلسه‌ای صبح امروز با حضور سرمربی تیم ملی و دو نماینده المپیکی کشورمان در دفتر رئیس فدراسیون برگزار شد و از نزدیک برنامه‌های آتی مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: آرمین هادی پور و میرهاشم حسینی از شرایط موجود گلایه داشته و مسائلی را مطرح کردند که پس از شنیدن سخنان رئیس فدراسیون و تشریح وضعیت فعلی ورزش ایران و جهان، در نهایت خواسته‌های آنها مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد در جهت رفع مشکلات اقدام گردد.

رئیس کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک در مورد برگزاری انتخابات این کمیسیون هم گفت: کمیته ملی المپیک در نظر داشت که چنین اقدامی انجام دهد. برای این موضوع نیز مکاتبه‌ای با IOC انجام شده بود. کمیته بین المللی المپیک با این انتخابات مخالفت کرد و در پاسخ نامه فوق عنوان داشت که اعضای کمیته برای چهار سال انتخاب شده و در صورت استعفا یا انصراف، می‌بایست از اعضای علی‌البدل جایگزین شوند که ما همان زمان چنین کاری انجام دادند.

وی افزود: ما پیگیر موضوع فوق بودیم که اعلام شد، هنوز IOC پاسخ نداده، ولی من نامه از دریافت کرده و در جلسه هیأت اجرایی موضوع را مطرح و مسئله حل شد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.