www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۲۲ 1394/08/30

نماینده بوکس ایران در فهرست 14 سهمیه آسیایی المپیک 2016

کنفدراسیون بوکس آسیا اسامی 14 بوکسور قاره کهن را که تاکنون موفق به کسب سهمیه المپیک 2016 شده اند، اعلام کرد که در این بین نام احسان روزبهانی نیز وجود دارد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در این فهرست ازبکستان 5، قزاقستان 4، چین 3، ایران یک و تایلند یک سهمیه دارند که […]

کنفدراسیون بوکس آسیا اسامی 14 بوکسور قاره کهن را که تاکنون موفق به کسب سهمیه المپیک 2016 شده اند، اعلام کرد که در این بین نام احسان روزبهانی نیز وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در این فهرست ازبکستان 5، قزاقستان 4، چین 3، ایران یک و تایلند یک سهمیه دارند که بازهم بی رقیب بودن ازبکستان و قزاقستان در قاره آسیا را اثبات می کند.

احسان روزبهانی بوکسور وزن 81 کیلوگرم ایران که در مسابقات حرفه ای جهان موفق به کسب سهمیه المپیک رویودوژانیرو شد، نیز در این بین حضور دارد.

مسابقات حرفه ای جهان و مسابقات قهرمانی جهان در قطر، رویدادهایی هستند که بوکسورهای قاره کهن در آن مجوز حضور در المپیک را کسب کرده اند.

مرحله بعدی انتخابی المپیک در سطح آسیا اوایل فروردین ماه سال آینده در چین برگزار خواهد شد که در جریان آن بوکسورها برای رسیدن به ریودوژانیرو تلاش خواهند کرد.

اسامی 14 بوکسور آسیایی راه یافته به المپیک بدین شرح است:
49 کیلوگرم: برژان ژاکیپوف از قزاقستان 
49 کیلوگرم: لو بین از چین
56 کیلوگرم: ژانگ جیا وی از چین
56 کیلوگرم: مرادجان آخمادیف از ازبکستان
60 کیلوگرم: بریک دارخامانوف از قزاقستان
60 کیلوگرم: خورشید توجبایف از ازبکستان
60 کیلوگرم: النور عبدوماریوف از ازبکستان
64 کیلوگرم: فض الدین گایب نظروف از ازبکستان
64 کیلوگرم: ووتی چای ماسوک از تایلند
69 کیلوگرم: دانیار یلوسینوف از قزاقستان
69 کیلوگرم: لی یو وی از چین
75 کیلوگرم: بکتمیر ملکوزیف از ازبکستان
81 کیلوگرم: احسان روزبهانی از ایران
91 کیلوگرم: واسیلی لویت از قزاقستان

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.