www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۲۱ 1395/03/18

نفجم: برای پاره‌ای از توضیحات به دادسرا رفتم/ پول‌های میلیاردی می‌برند کسی صدایش در نمی‌آید

فیض الله نفجم ، در مورد حضور خود در دادسرا، اظهار داشت: برای روشن شدن افکار عمومی لازم دانستم تا در مورد موضوعی که اخیرا برای من پیش آمده توضیحاتی را ارائه کنم. بهمن‌ماه سال 94 هیات تکواندو استان مازندران همایشی را برگزار کرد که در این مراسم نزدیک به 5 هزار نفری حضور داشتند […]

فیض الله نفجم ، در مورد حضور خود در دادسرا، اظهار داشت: برای روشن شدن افکار عمومی لازم دانستم تا در مورد موضوعی که اخیرا برای من پیش آمده توضیحاتی را ارائه کنم. بهمن‌ماه سال 94 هیات تکواندو استان مازندران همایشی را برگزار کرد که در این مراسم نزدیک به 5 هزار نفری حضور داشتند که هزینه این همایش نزدیک به 50 تا 60 میلیون تومان شد. به هر حال ما هنرپیشه‌های خوبی را برای حضور در این همایش دعوت کرده بودیم که تمام آنها برای ما هزینه داشت.

وی در گفت و گو با پایگاه خبری رزم نیوز افزود: متاسفانه اتهاماتی به بنده وارد شده است که برای رفع اتهام تمام اسناد و مدارکی که وجود دارد را ارائه کردم تا مشخص شود که این 300 میلیون در سال گذشته چطور صرف شده است. حضور تیم شهدای ساری در لیگ برتر، حضور در مسابقات جام فجر، برگزاری مراسم تجلیل از تکواندو کاران و همایش برنامه‌هایی بود که ما سال گذشته آن را اجرا کردیم که تمام اسناد و مدارک هزینه‌ها مشخص است.

وی در ادامه صحبت‌های خود عنوان کرد: بنده مدیرعامل و سرمربی تیم شهدای ساری بودم و نمی‌دانم که چرا این سروصداها بی جهت به پا شده است. شما در فوتبال و والیبال نگاه کنید یک مربی شاید بیش از یک میلیارد تومان دستمزد بگیرد، اما کل هزینه تیم ما و برنامه‌‌هایی که داشتیم نزدیک به 300 میلیون ‌تومان شده است. من اگر تمام این پول را برای خودم در نظر بگیریم هم فکر نمی‌کنم اتفاقی رخ بدهد، چرا که هم مدیرعامل بودم و هم سرمربی اما دوستان باید بدانند که 300 میلیون تومان هزینه برای کارهایی که گفتم صرف شده است.

نفجم در ادامه صحبت‌های خود، خاطرنشان کرد: من برای جمع کردن آبرویم در طول این سالها قطره قطره عرق ریخته‌ام و نمی‌دانم که چرا دوستانی که سال ها کنار هم در یک تیم بودیم به یکباره تصمیم گرفتند آبروی مرا بی جهت ببرند. بنده برای پاره‌ای از توضیحات به دادسرا رفتم و مدارک و اسنادی که خواسته بودند را ارائه کردم. این موضوعی نبود که به این اندازه سر و صدا به پا کند. پول‌های میلیاردی می‌برند کسی صدایش در نمی آید، اما ما برای تمام فعالیتمان 300 میلیون هزینه کرده‌ایم این همه بلوا به پا شده است.

سرمربی تیم شهدای ساری در پایان صحبت‌های خود، گفت: متاسفانم برای برخی‌ها که هم تیمی ما بودند و حالا برای اینکه یک اتهامی به من وارد شده آمدند از کاه کوه ساختند و هنوز که اتفاقی نیفتاده این همه برای من حاشیه درست کرد‌ه‌اند. وای به روزی که خطایی از من سر بزند. ما در لیگ برتر 180 تا 190 میلیون صرف هزینه قرارداد بازیکنان کردیم و تمام هزینه‌های صرف شده طبق اسناد و مدارک قابل اثبات است.

به نقل از خبرگزاری فارس

Tel-razmavar1

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار