www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۸:۲۱ 1401/05/31

نخستین پیروزی علی‌اکبری در «وان چمپیونشیپ» با شکست فایتر ایتالیایی + فیلم

امیر علی‌اکبری در سومین مبارزه خود در سازمان «وان چمپیونشیپ» از سد حریف ایتالیایی خود گذشت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، امیر علی‌اکبری فایتر کشورمان بامداد امروز در سومین مبارزه خود در سازمان «وان چمپیونشیپ» در سنگاپور به مصاف مائرو سریلی از ایتالیا رفت و موفق به شکست حریف خود شد.

در این مسابقه علی‌اکبری از همان ابتدا کار را هجومی آغاز کرد و به حریف نزدیک شد. او خیلی زود از پشت حریف خود را گرفت و زمانی که او را در حالت صلیبی گرفتار کرد، کار برای مبارز ایتالیایی سخت‌تر هم شد. این شرایط تا پایان راند نخست ادامه داشت.

سریلی که به دلیل سرعت ضرباتش به چکش مشهور است، در راند دوم با یک هوک راست ضربه خوبی به صورت علی‌اکبری زد اما مبارز ایرانی با استفاده از سابقه‌اش در کشتی، دوباره حریف را به زمین زد و یک بار دیگر او را در حالت صلیبی گرفتار کرد. وقتی ضربات پیاپی علی‌اکبری به سر و صورت حریف ایتالیایی ادامه داشت، داور مجبور شد درحالی که چهار دقیقه و ۲ ثانیه از زمان مسابقه می‌گذشت آن را متوقف و علی‌اکبری را برنده اعلام کند.

علی‌اکبری ۲ دیدار پیشین خود در این سازمان را با شکست پشت سر گذاشته بود اما پس از اینکه همکاری «علیرضا استکی» سرمربی تیم ملی بوکس ایران را دوباره شروع کرد، به آمادگی بهتری رسید و امروز سرانجام به نخستین برد خود دست یافت.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.