www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۸:۲۱ 1401/05/31

نخستین پیروزی علی‌اکبری در «وان چمپیونشیپ» با شکست فایتر ایتالیایی + فیلم

امیر علی‌اکبری در سومین مبارزه خود در سازمان «وان چمپیونشیپ» از سد حریف ایتالیایی خود گذشت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، امیر علی‌اکبری فایتر کشورمان بامداد امروز در سومین مبارزه خود در سازمان «وان چمپیونشیپ» در سنگاپور به مصاف مائرو سریلی از ایتالیا رفت و موفق به شکست حریف خود شد.

در این مسابقه علی‌اکبری از همان ابتدا کار را هجومی آغاز کرد و به حریف نزدیک شد. او خیلی زود از پشت حریف خود را گرفت و زمانی که او را در حالت صلیبی گرفتار کرد، کار برای مبارز ایتالیایی سخت‌تر هم شد. این شرایط تا پایان راند نخست ادامه داشت.

سریلی که به دلیل سرعت ضرباتش به چکش مشهور است، در راند دوم با یک هوک راست ضربه خوبی به صورت علی‌اکبری زد اما مبارز ایرانی با استفاده از سابقه‌اش در کشتی، دوباره حریف را به زمین زد و یک بار دیگر او را در حالت صلیبی گرفتار کرد. وقتی ضربات پیاپی علی‌اکبری به سر و صورت حریف ایتالیایی ادامه داشت، داور مجبور شد درحالی که چهار دقیقه و ۲ ثانیه از زمان مسابقه می‌گذشت آن را متوقف و علی‌اکبری را برنده اعلام کند.

علی‌اکبری ۲ دیدار پیشین خود در این سازمان را با شکست پشت سر گذاشته بود اما پس از اینکه همکاری «علیرضا استکی» سرمربی تیم ملی بوکس ایران را دوباره شروع کرد، به آمادگی بهتری رسید و امروز سرانجام به نخستین برد خود دست یافت.

آخرین اخبار